MMAONE Championship

One Championship ON TNT 1: 'Reug Reug’ kolejny raz demoluje swojego przeciwnika! [WIDEO]

Dzisiejszej nocy odbyła się gala One Championship ON TNT 1, którą fani w Polsce od godziny 2:30 mogli śledzić na trzech antenach polskiej telewizji. 6 pojedynków przyniosło sporo emocji, były efektowne skończenia i wyrównane walki na pełnym dystansie. Do klatki organizacji ONE FC wszedł ponownie Oumar Kane, czyli popularny 'Reug Reug’, który potrzebował mniej niż dwóch minut, by skończyć swojego rywala.

Znany z senegalskich zapasów Oumar Kane po raz trzeci stoczył zawodowy pojedynek na zasadach MMA. Była to jego druga walka dla organizacji One Championship i trzeba przyznać, że 'Reug Reug’ kolejny raz zaprezentował się kapitalnie. Dużo by mówić o sile Senegalczyka, jednak seria jaką wyprowadził, by odprawić przed czasem Patricka Szmida naprawdę mogła robić wrażenie.

Było to trzecie zwycięstwo i trzecia walka zakończona przez TKO przez Kane. Organizacja po dzisiejszej wygranej już myśli o kolejnym rywalu dla 'Reug Reuga’, a znalezienie wymagającego rywala może być niemałym problemem. Poniżej możecie zobaczyć w jaki sposób doszło do tego, że 'Reug Reug’ zakończył swój pojedynek podczas dzisiejszej gali oraz samą 'egzekucję’.

Sprawdź!  (VIDEO) Mężczyzna zaatakował 16-latka! Trafił na zawodnika MMA i wielokrotnego mistrza świata w BJJ!

Źródło: OneFC.com / Twitter One Championhip

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *