KSW

Omielańczuk o Pudzianowskim: „Ludzie mieli dziwne wyobrażenie na jego temat, że jest super silny, bo udało mu się znokautować Materlę”

Daniel Omielańczuk w najnowszym wywiadzie wypowiedział się na temat pojedynki Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem.

W grudniu doszło do największego starcia w historii organizacji KSW. W klatce zmierzyli się zawodnicy, którzy zawsze wzbudzają ogromne emocje, mają za sobą rzeszę fanów i w dużym stopniu odpowiadają za promocję mieszanych sztuk walki w Polsce.

W okrągłej klatce Mariusz Pudzianowski zmierzył się z Mamedem Khalidovem, jednak niestety pojedynek nie spełnił oczekiwań kibiców. Były mistrz bez problemu rozprawił się z rywalem, którego obalił i zasypał ciosami już w pierwszej odsłonie.

Daniel Omielańczuk o Mariuszu Pudzianowskim

Pudzianowski, mimo że mierzył się z bardziej doświadczonym i lepszym technicznie rywalem, to kibice stawiali go w roli dużego faworyta. Fani mający przed oczami ciężki nokaut na Michale Materli byli przekonani, że tym razem będzie podobnie, skoro „Pudzian” wniósł do klatki 24 kg więcej. Khalidov udowodnił jednak, że umiejętności wygrywają z warunkami fizycznymi.

Po przegranej na Pudzianowskiego spłynęła ogromna fala krytyki. Jego social media zalały krytyczne komentarze Internautów, którzy oskarżali go o ustawkę i podłożenie się w starciu z Mamedem.

Sprawdź!  Szef KSW komentuje przerwaną walkę Janikowskiego! "Sam nie do końca wiedział, co robi. Powinien się wstydzić"

O swój komentarz w tej sprawie został zapytany Daniel Omielańczuk, który rozmawiał z Filipem Lewandowskim. Zawodnik KSW przyznał, że od początku był przekonany, że Mamed z łatwością wygra ten pojedynek:

– Nie ma szans, żadnej ustawki. To jest pieprzenie ludzi. Wydaje mi się, że ludzie mieli dziwne wyobrażenie na temat Pudziana, że jest super silny, bo udało mu się znokautować Materlę. Ja byłem przekonany, że Mamed bez problemu sobie poradzi z Mariuszem. Duża tu była zasługa Arbiego. Pracował z nim dużo lat, potrafił znaleźć sposób na Mariusza, na jego podejście do treningu, a tutaj przygotowywał się praktycznie sam, więc wiadomo.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Szpilka skazany na porażkę? Trener Raubo nie ma wątpliwości: "W sztukach walki, gdzie używa się nóg, bokser nie ma najmniejszych szans"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.