FEN

Oleksiejczuk wbił szpilkę w hejterów! Skomentował walkę Szewczyka o kontrakt w UFC

Michał Oleksiejczuk mocno ironicznie skomentował występ Bartosza Szewczyka w Dana White’s Contender Series.

Mistrz kategorii półciężkiej FEN niebawem przystąpi do walki o kontrakt z UFC. Informację tę przekazał Jakub Borowicz, prezes polskiej organizacji. Szewczyk może stać się kolejnym po Mateuszu Rębeckim championie Fight Exclusive Night, który zawita do amerykańskiego giganta.

Oleksiejczuk skomentował występ Szewczyka w DWCS

Bartosz Szewczyk swego czasu wraz z braćmi Oleksiejczuk szkolił się pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów. Gdy strony się poróżniły, trójka zawodników odeszła z klubu i od tamtej pory trenują głównie na własną rękę.

Adrian Bartosiński przed kilkoma miesiącami wygłosił, że „Husarz” trenuje w szopie, co nie przekłada się na zwycięstwa w klatce. Argument ten często był później powielany. Michał Oleksiejczuk, z którym trenuje Bartosz Szewczyk, skorzystał z okazji do odbicia piłeczki i wbicia szpileczki w hejterów:

Z wiejskiej szopy do UFC. I co mi teraz powiecie moi przyjaciele? – napisał „Husarz” na Twitterze.

Szewczyk zmierzy się najprawdopodobniej z Diyarem Nurgozhayem. Fighter z Kazachstanu może pochwalić się nieskazitelnym rekordem 9-0.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.