KSW

Oleksiejczuk rzuca wyzwanie Romanowskiemu! „Chętnie bym roz**bał mu łeb w klatce. To jest zwykły dureń”

Kilka miesięcy temu było głośno o konflikcie Tomasza Romanowskiego i Cezarego Oleksiejczuka. W ostatnim wywiadzie młodszy z zawodników ponownie zabrał głos w tej sprawie.

Wszystko rozpoczęło się od tego, że po wygranej walce młodszy z braci Oleksiejczuk oświadczył, iż chciałby zmierzyć się z Michałem Materlą. Przyznał, że zawodnik ze Szczecina to legenda polskiego MMA i taki pojedynek byłby spełnieniem jego marzeń.

Oleksiejczuk ostro o Romanowskim

Te słowa nie spodobały się klubowemu koledze Materli. Romanowski w mocnych słowach odpowiedział Oleksiejczukowi, po czym kilkukrotnie wspominali o sobie w wywiadach. Teraz młodszy z zawodników w ostatniej rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco nie szczędził mocnych słów „Tommy’emu”.

Aktualnie fighterzy walczą dla różnych organizacji, jednak Oleksiejczuk nie ukrywa, że gdyby padła taka oferta, chciałby zmierzyć się z Romanowskim w federacji KSW:

– Powiedział, że nic nie znaczę w świecie MMA, tak? Dla mnie to jest zwykły dureń, jak już powtarzałem. Chętnie bym się z nim złapał i bym, brzydko mówiąc, rozjebał mu łeb w klatce, bo mnie takie słowa ruszają.

– Chłop ma, kurde, ze 35 lat, nie zdobył żadnego tytułu mistrzowskiego ani nic takiego, to co on się może wypowiadać na mój temat? Dopiero gdzieś zaczął walki wygrywać w tym wieku, tak że to już go weryfikuje, że w tym wieku dopiero wskoczył na ten wyższy level.

– Ja mam 22 lata, mam już pas mistrzowski, mam dobrych rywali na rozkładzie, to chyba już coś znaczę w tym świecie MMA, tak? Gada bzdury chłop. Chce specjalnie gdzieś tam mnie podgryzać i tak to wygląda.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Kołecki uważa, że Mamed nie jest w stanie wygrać żadnej walki z Soldiciem: "Nie widzę tutaj argumentów, z których mógłby skorzystać"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.