UFC

Oleksiejczuk gotowy na Pereirę! Solidni sparingpartnerzy przed UFC 299 [WIDEO]

W najbliższy weekend kolejną, trzynastą już, walkę w oktagonie stoczy Michał Oleksiejczuk. „Husarz” udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV, gdzie wypowiedział się na temat najbliższego rywala.

Michał Oleksiejczuk już wraca do klatki UFC na kolejne duże wyzwanie. Tym razem „Husarza” czeka starcie z Michelem Pereirą. Brazylijczyk zasłynął ekwilibrystycznym stylem walki, licznymi saltami i niekonwencjonalnymi kopnięciami. O rywalu i nie tylko polski fighter porozmawiał z Michałem Tuszyńskim z Fansportu TV.

Trwa Misja UFC 299! Wywiady i inne materiały znajdziesz tutaj!

Wszystkie walki UFC 299: O’Malley vs Vera 2możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

TYPYKURSYZAKŁADY
Michel Pereira1.67Fortuna
Michał Oleksiejczuk2.21Fortuna

Michał Oleksiejczuk o przygotowaniach do UFC 299

„Husarz” do występu na UFC 299 przygotowywał się z wybitnymi stójkowiczami: Dawidem Kasperskim, który niedawno wygrał w KSW, czy Michałem Grzesiakiem. To właśnie oni, oprócz Cezarego Oleksiejczuka naśladowali Michela Pereirę w sparingach z Oleksiejczukiem.

Sprawdź!  Islam Makhachev pewny siebie po wygranej! "Możecie uciekać, ale nie uda wam się schować."

Brat też. Ale Dawid Kasperski świetnie naśladował ten styl. Pereira robił te wszystkie ekwilibrystyczne rzeczy, jak jeszcze poziom zawodników nie był tak wysoki. Później robił zdecydowanie mniej tych salt i technik. Nie był to jakiś wielki problem, żeby go naśladować w takiej formie, w jakiej obecnie występuje.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.