MMA

Okniński ogłasza, że dostał ofertę pracy od WCA! Jest oświadczenie klubu: „Będziecie musieli wziąć się do pracy. Skończyło się opier**lanie”

Trener Mirosław Okniński po raz kolejny zaskoczył swoim wpisem w social mediach, jednak tym razem niewielu internautów uwierzyło w jego słowa.

Mirosław Okniński to główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów, który od dawna nie tylko konkuruje ale prowadzi wojnę z Warszawskim Centrum Atletyki. Po tym, jak kolejni zawodnicy zaczęli przechodzić do WCA rozpoczął się konflikt nieustannie podkręcany przez Oknińskiego.

Regularnie atakuje on trenerów tamtego klubu, sugerując, że nie są skuteczni i w nieodpowiedni sposób prowadzą swoich zawodników. Ostatnio krytyczne słowa padły również pod adresem byłego mistrza UFC. Okniński stwierdził, że gdyby Błachowicz nie był „nadętą gwiazdą” i przyszedł na sparingu do jego klubu, mógłby pokonać Glovera Teixeirę.

Wszystkich zaskoczyła więc informacja, jaka pojawiła się na Facebooku Oknińskiego. Przekazał, że dostał ofertę pracy w WCA i miałby zostać głównym trenerem. W komentarzach zapowiadał, że niedługo poznamy szczegóły sprawy. Głos zabrał także Daniel Omielańczuk, który napisał – …i się obudziłeś.

Trener zdecydował się odpowiedzieć na komentarz takimi słowami – A co, byś odszedł na emeryture? I tak odchodzisz. Będziecie musieli wziąć się do pracy, opierd**anie się skończyło.

Następnie Okniński dodał – Szefostwo WCA jest niezadowolone z wyników pracy trenerów, to prawda. Wszystko jest mega mega dziwne, propozycja współpracy za plecami zawodników i trenerów. Widocznie brak wyników mocno dał się we znaki.

Ostatecznie jednak trener stwierdził, że pozostanie w swoim klubie – Dostałem propozycję, ale jej nie przyjmuję. Akademia Sportów Walki Wilanów nadal.

Znaczna większość nie uwierzyła w słowa trenera i czekała na oficjalne oświadczenie WCA. Takie też pojawiło się w sieci i klub oświadczył, że rzekome złożenie oferty trenerowi Oknińskiemu, jest nieprawdą.

Sprawdź!  Trener Okniński uderza w "Jurasa"! Wskazał najbardziej przereklamowanego zawodnika w polskim MMA

W odniesieniu do posta Mirka Oknińskiego z dnia 9.12.21, chcemy poinformować, że nigdy nikt z naszego klubu nie kontaktował się z nim w sprawach związanych z prowadzeniem naszego teamu. I nie mamy takich planów na przyszłość. Wszyscy mamy się dobrze i skupiamy się na osiąganiu dalszych klubowych celów w niezmienionym składzie.

– Ps. Drogi Mirosławie Okniński nie życzymy sobie rozpowszechniania nieprawdy, kosmicznych wymysłów i wprowadzania w błąd opinii publicznej.

Źródło: Instagram/Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.