FAME MMA

Okniński może zakończyć współpracę z Ferrarim! Zabrał głos po FAME 20! [WIDEO]

Mirosław Okniński od dawna powtarza w wywiadach, jak marne podejście do treningów prezentuje Amadeusz „Ferrari” Roślik. Popularny trener przyznał w swoich social mediach, iż zastanawia się nad zakończeniem współpracy z freak fighterem!

„Łowca Skór” od dawna przygotowuje Roślika do walk. Sytuacja lekko zmieniła się przed FAME MMA 20, gdyż Amadeusz większość czasu spędził z trenerem od boksu w konkurencyjnym klubie. To jednak Okniński układał taktykę dla „Ferrariego” na turniej podczas jubileuszowej gali.

Losowanie było dość łaskawe dla Amadeusza, który w 1. rundzie trafił na „Krychę”. Pojedynek zakończył się dyskwalifikacją po 2. kopnięciach na krocze i Roślik awansował do półfinału. Tam jednak przegrał przez decyzję z późniejszym tryumfatorem turnieju, „Wiewiórem”.

Okniński zakończy współpracę z Ferrarim?!

Mirosław Okniński niejednokrotnie karcił Amadeusza w wywiadach, ale też podkreślał, że ma on wrodzony talent. Po FAME 20 trener nie gryzł się jednak w język i otwarcie mówił w wywiadach, że „Ferrari” ponownie olał przygotowania.

To może doprowadzić „Łowcę Skór” do drastycznego kroku. Jak przekazał na swoim Instagramie zastanawia się nad zakończeniem współpracy z Roślikiem!

Sprawdź!  Trener Okniński po przegranej Szeligi na FAME 19: "Rozmawiałem z Wrzoskiem. Jestem mu wdzięczny, że..."

Przemyślałem sobie różne sprawy i stwierdziłem, że jeżeli „Ferrari” nie podejdzie poważnie do treningów, to będę musiał zrezygnować ze współpracy z nim. Po prostu nie lubię przegrywać i nie lubię, jak ktoś się nie przykłada. Po prostu będę musiał zrezygnować ze współpracy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. juz widze jak zrezygnuje ma siano z niego i tyle. Teraz tak mówi bo mial nadzieje ze amadeuszek wygra dostanie 1,5 mln a on bedzie mial z tego procent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.