GROMDA

Oficjalna zapowiedź piątkowej gali GROMDA 5: „Nie ma miękkiej gry” [WIDEO]

W ostatnich miesiącach niezwykle popularna stała się formuła walk na gołe pięści. Bez wątpienia najlepszą polską organizacją w tego typu rozgrywkach jest Gromda. Już w najbliższy piątek odbędzie się już ich piąta edycja gdzie zobaczymy wiele świetnie walczących zawodników.

Podczas piątkowej gali zobaczymy 8 pojedynków. Losowanie par turniejowych oraz zestawień extra fightów gali GROMDA 5 odbędzie się w czwartek o godzinie 17:00. Podczas tej gali zobaczymy walki turniejowe oraz 4 super fighty.

GROMDA 5 – TRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Niestety, podczas Gromda 5 nie dojdzie do finału drugiego turnieju Gromda, w którym mieli zmierzyć się Vasyl Halych i Tomasz Gromadzki. Polski pięściarz nabawił się kontuzji i nie będzie w stanie wystąpić na tej gali. Organizatorzy zapowiedzieli jednak, że do tego boju pomiędzy tymi zawodnikami dojdzie na gali Gromda 6.

Transmisja tej gali odbędzie się w systemie PPV i będzie dostępna pod tym linkiem – LINK. To wydarzenie rozpocznie się 7 maja o godzinie 20:00.

WYKUP DOSTĘP DO GROMDA 5 – TUTAJ.

źródło: Youtube/Gromda

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.