Clout MMA

Norman Parke w Clout MMA? Stormin wraca do polskich freak fightów! „Mam świetne wieści”

Norman Parke powraca! Ogłosił, że ponownie zawalczy w polskich freak fightach i wszystko wskazuje na to, że dołączy do Clout MMA.

Mimo że nowa organizacja poza datą gali jeszcze niczego oficjalnie nie ogłosiła, to nie trudno się domyślić, jakich zawodników będziemy mogli oglądać w jej szeregach. Z całą pewnością będzie to Marcin Najman i Paweł Bomba, którzy pojawili się na konferencji prasowej.

Norman Parke w Clout MMA?

Do tego grona można również wliczyć Normana Parke, który zapowiedział właśnie powrót do Polski. Jak wiemy, jest on skonfliktowany zarówno z FAME, jak i z Prime Show MMA, więc Clout MMA jest jedyną federacją, w której mógłby bez problemów stoczyć pojedynek.

IM BACK… Witam wszystkich! Mam świetne wieści 🙂 Podpisałem kontrakt z polską organizacją. Nie mogę się doczekać, by walczyć w mocnych zestawieniach, niedługo się dowiecie, z kim zawalczę. Trochę czasu minęło – napisał na Instagramie.

Wygląda na to, że będzie chciał zmierzyć się m.in. z Michałem Pasternakiem, gdyż poprzez Instastories odpowiedział na jego zaczepkę. Opublikował również zdjęcie Pawła Bomby z podpisem: „Pierwsza ofiara”.

Być może to właśnie z nim zmierzy się w kolejnym pojedynku. Jak wiemy, zawodnicy nie mają najlepszych relacji, a „Scarface” w wywiadach atakował Irlandczyka – Won z Polski, przyjeżdża, jeszcze dyma nasze firmy. To jest złodziej, oszust i nie dotrzymuje słowa – mówił w wywiadzie dla MMA-BNB.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.