FAME MMA

„Nitro” pozwał całą rodzinę Murańskich! „Jeden pozew przeciwko Jackowi, Mateuszowi i Joannie. Ona też prowadzi krucjatę przeciwko mnie”

Konflikt pomiędzy zawodnikami FAME tym razem nie zostanie rozstrzygnięty w klatce, a na sali sądowej. „Nitro” właśnie potwierdził, że rodzina Murańskich została pozwana.

Pomiędzy Murańskimi i Sergiuszem Górskim jest bardzo dużo złej krwi. „Nitro” już przed galą FAME 15 zapowiedział, że złoży pozew. Był bowiem nazywany rosyjskim szpiegiem oraz oskarżany o to, że wychowuje nie swoje dziecko. W pewnym momencie musiała zainterweniować federacja FAME, aby Murańscy przestali atakować Górskiego.

Założę mu sprawę w sądzie, bo ja dużo rzeczy rozumiem, ja jestem odpowiedzialny za wiele rzeczy, które mówię i mogę ponosić za nie odpowiedzialność, ale nie moja rodzina.

Potem pisze do mnie kuzyn, dzwoni ciocia, odzywa się babcia i mówi: „Co tu piszą? To nie jest twoje dziecko”. Są to pomówienia, które niosą za sobą konsekwencję, a ja na to nie pozwolę – zapowiedział freak fighter, który w FAME odniósł dwie porażki.

Nitro pozywa rodzinę Murańskich

Jak się okazało, „Nitro” dotrzymał słowa. teraz w ostatnim materiale, jaki pojawił się na kanale Sylwestra Wardęgi potwierdził, że pozwana została cała rodzina Murańskich – Jacek, Mateusz oraz Joanna.

Sprawdź!  Alan na FAME 17 zakończy serię porażek? Bukmacherzy wskazali faworyta w walce z "Wiewiórem"!

Pozew liczy kilka paragrafów i dotyczy m.in. pomawianie freak fightera o bycie rosyjskim szpiegiem, oskarżanie go o to, że nie jest prawdziwym ojcem swojego syna oraz sytuacje, jaka miała miejsce za kulisami FAME 15, gdy młody „Muran” rzucił butelką w Sergiusza.

– Ja wychodzę z założenia, że wszyscy mogą mówić, co im się podoba, a jeśli mi się nie podoba coś, to mam prawo pozwać go. Może przyjść sędzia i powiedzieć, kto ma rację. Ja już go pozwałem. Pozwałem Jacka Murańskiego, Mateusza Murańskiego i Joannę Godlewską-Murańską. Ona też na swoich social mediach prowadzi krucjatę przeciwko mnie.

– Jeden pozew, który jest złożony z paru paragrafów. Straszak już poszedł, teraz jest prywatny akt oskarżenia i jeszcze coś tam. Już poszło. To było w zeszłym tygodniu wysłane. Prawnik nad tym dwa tygodnie pracował, ostatnio nowe rzeczy się pojawiły. Mateusz dopuścił się przemocy fizycznej, rzucił we mnie butelką.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Jacek Murański na kolejnej gali Elite Fighters zawalczy z byłym zawodnikiem KSW!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.