FEN

Nikola Milanović trafi do FAME? „Szybka kariera. Rzadko kto zaczyna walką wieczoru w KSW!” [VIDEO]

Już w tę sobotę były rywal Mariusza Pudzianowskiego, Nikola Milanović, powróci do klatki na kolejną walkę w MMA. Jego przeciwnikiem na FEN 45 będzie Patryk Masiak, znany szerszej publiczności jako „Wielki Bu”, ale Serb zaznacza, że bardziej skłania się ku walkom freakowym.

Już ostatnie dni dzielą nas od starcia Milanovicia Patrykiem Masiakiem, czyli „Wielkim Bu”. Dla Nikoli będzie to drugi pojedynek w formule MMA, który zaczął z naprawdę wysokiego „C” przyjmując na ostatnią chwilę starcie z Pudzianem w main evencie gali KSW. Przegrał jednak już w 70 sekund.

„Stoczę 3–4 walki i kończę 'karierę'”

Zarówno serbski zawodnik, jaki „Wielki Bu” wniosą wiele kilogramów, choć zdecydowana przewaga w tej kwestii będzie po stronie Milanovicia. Nie można jednak zapominać o wielkim doświadczeniu w Judo, które trenuje od wielu lat.

Masiak tymczasem stoczył dwie zawodowe walki w boksie. Ich pojedynek odbędzie się na sportowej gali Fight Exclusive Night, choć Nikolę bardziej ciągnie do świata freak fightów. W wywiadzie z kanałem Fansportu TV przyznał, że jest już po słowie z Fame MMA, gdzie pojawia się w roli ochroniarza.

Sprawdź!  (VIDEO) "Popek" o odejściu z FAME: "Odezwali się do mojego menedżera. Straszą nas sądami"

Mam już swój wiek i swoją wagę. Obojętnie, czy przegram, czy wygram, nie ukrywam, że bardziej bym chciał później iść do FAME’u. Jestem z nimi związany, już takie wstępne rozmowy były. Poszedłbym do FAME na 3–4 walki i kończę taką „karierę”.

– Mi się wydaje, że rzadko są ludzie, którzy jak ja w wieku 39 lat, walczyłem z Pudzianowskim… Że zaczyna wielkie MMA walką wieczoru w wieku 39 lat! Także będzie szybka moja kariera sportowa. Mówię o MMA, bo Judo całe życie trenuję, uważam się za sportowca, mam kupę medali jest z różnych zawodów, całe życie z matą jestem powiązany. Ale mówię, jeszcze bym chciał stoczyć 3–4 walki, a później po prostu już skupić się na powodzeniu zajęć judo dzieci.

Kursy na walkę „Wielki Bu” vs Nikola Milanović

Całą kartę walk gali FEN 45 możesz obstawić na stronie STS. Dla nowych użytkowników bukmacher oferuje specjalny bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych! To nie wszystko, gdyż możesz postawić także pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się tutaj, wykonać depozyt i obstawić pierwszy kupon.

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA – awans na podium Rębeckiego i Joniaka, spadek Bryczka i debiut Oleksiejczuka

-> Odbierz bonus i obstaw galę FEN 45 <-

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.