FAME MMA

„Nie byłby w stanie nawet ręcznika nosić za żadnym z pięściarzy” – Andrzej Wasilewski krytycznie ocenia umiejętności „Don Kasjo”

W przyszłym tygodniu odbędzie się gala Fame MMA 10. W walce wieczoru znany z występów w KSW Norman Parke zmierzy się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Ten pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej.

Jeden z najlepszych polskich promotorów boksu zawodowego Andrzej Wasilewski postanowił zabrać głos w sprawie tej walki oraz skomentował poziom umiejętności bokserskich „Don Kasjo”.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zaistniał w świadomości szerszej publiczności poprzez swój udział w programach „Ex na plaży” i „Warsaw Shore”. Ma on za sobą bogatą karierę w boksie amatorskim, gdzie odniósł wiele sukcesów. W Fame MMA zadebiutował na gali z numerem 3, gdzie wypunktował Adriana Polaka. Na Fame MMA 4 pokonał Dawida „Ambro” Ambroziaka. W marcu 2020 roku podczas Fame MMA 6 poddał Macieja Rataja. Kilka miesięcy później na Fame MMA 8 przez dyskwalifikację zwyciężył z popularnym Marcinem Najmanem. Do tej pory pod szyldem tej organizacji nie zaznał jeszcze goryczy porażki.

„Ja Pana Kasjusza Życińskiego pamiętam z dawnych czasów, on kiedyś boksował. Nawet był chyba Mistrzem Polski w wadze półciężkiej. Coś w sobie miał, jakiś talent.On ma na pewno inny tryb życia. Ja teraz nie mówię o sposobie wyrażania emocji, bo to część tego świata i może być ustawione i reżyserowane. Mówiąc o samych walkach to umówmy się on nie byłby w stanie nawet ręcznika nosić za żadnym z pięściarzy. Norman Parke z tego co kojarzę to jest zawodnik MMA z KSW i nie wiem jaką ma stójkę, ale walka w boksie to jest walka według reguł bokserskich. Bo dzisiaj Pan Życiński nie jest pięściarzem, a Norman Parke nigdy nim nie był, ale jest to ciekawe wydarzenie. Jak będę miał chwilę czasu, to akurat tą walkę chętnie bym wykupił, bo obydwu zawodników kojarzę.” – powiedział Andrzej Wasilewski w rozmowie z „Real News”

OTWÓRZ KONTO I OBSTAWIAJ FAME MMA 10!

Sprawdź!  Jacek Murański o porażce syna na FAME MMA: "Cała Polska to widziała. Jeśli Mateusz przegrał, w takim razie Hitler wygrał II wojnę światową" [WIDEO]

Poniżej przedstawiamy Wam pełną rozpiskę gali FAME MMA 10, która odbędzie się 15 maja:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński*

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – o pas mistrzowski
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński – o pas mistrzowski
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

*Walka w formule bokerskiej

źródło: Real News, Youtube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *