UFC

Nick Diaz powraca do oktagonu! Wielki rewanż już we wrześniu!

Nick Diaz wraca do oktagonu! Choć wiedzieliśmy o tym o dłuższej chwili, teraz wszystko zaczyna się krystalizować. Dana White poinformował, że intensywnie pracują nad zestawieniem starszego z braci Diaz!

Informację od szefa UFC, Dana White’a, przekazał Aaron Bronster z TSN:

– BREAKING: Nick Diaz vs. Robbie Lawler PLANOWANE (jeszcze nieoficjalne) jako co-main event we wrześniu, podał Dana White.

Nick Diaz wraca tym samym po kilkuletniej banicji. Ostatni pojedynek stoczył na UFC 183 w 2015 roku kiedy to mierzył się z Andersonem Silvą. Starcie przegrał, ale wynik został zmieniony na No-contest po wykryciu nielegalnych substancji w organizmie Brazylijczyka. Pomimo możliwości powrotu już po 18. miesiącach (od 2016 roku), Diaz dopiero teraz wraca do oktagonu.

Robbie Lawler ostatni raz wygrał w 2017 roku, wygrywając przez jednogłośną decyzję z Donaldem Cerrone. Potem niestety przegrał wszystkie cztery kolejne walki. „Ruthless” wciąż jednak jest marką samą w sobie, byłym mistrzem dywizji półśredniej i jednym z przyszłych członków Galerii Sław UFC.

Sprawdź!  Stipe Miocic chce rewanżu! "Tym razem wygram z Ngannou!"

Fighterzy walczyli ze sobą 17 lat temu, na UFC 47. Wówczas wybuchowy Stocktończyk zaskoczył Lawlera całą walkę coś mówiąc i finalnie kończąc go przed czasem. Nick Diaz wygrał w 2004 roku przez KO w drugiej rundzie.

Źródło: TSN

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *