Boks

Ngannou zgasił Fury’ego! Mocne słowa w stronę byłego rywala [WIDEO]

Francis Ngannou spotkał się wczoraj z Anthonym Joshuą na konferencji prasowej. W pierwszym rzędzie siedział Tyson Fury, co musiało doprowadzić do słownej konfrontacji.

„Król Cyganów” kilka miesięcy temu przywitał w ringu „Predatora”. Ngannou zaskakująco dobrze poradził sobie na tle Brytyjczyka, posyłając go nawet na deski. Ostatecznie jednak to Fury wygrał po decyzji sędziów, ale panowie od tamtej pory raz po raz dogryzają sobie w mediach.

Nie inaczej jest przed piątkową galą Joshua vs. Ngannou. „The Gypsy King” niedawno stwierdził wręcz, że Kameruńczyk powinien paść na kolana i całować go po stopach za odmianę jego statusu materialnego. Przy okazji konferencji przed najbliższą walką Francisa doszło do kolejnej konfrontacji obu panów.

Walkę wieczoru, jak i całą galę, która odbędzie się w piątek 8 marca w Rijadzie, możecie obstawić na stronie i w aplikacji Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt. Trzy pierwsze zakłady do 100 zł zaś obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które bukmacher zwróci na konto gracza.

Sprawdź!  (VIDEO) Mocny apel Usyka do Rosjan! "Nie walczycie z naszym rządem, wojskiem, tylko z ludźmi! To jest nasza ziemia!"
TYPYKURSYZAKŁADY
Anthony Joshua1.28Fortuna
Francis Ngannou4.00Fortuna

Ngannou uciszył Fury’ego na konferencji!

Podczas spotkania przy stole bardzo szybko doszło do przywołania ostatniej walki Ngannou. Kameruńczyk przyznał, że wciąż się uczy i rozwija. Podziela jednak zdanie fanów twierdzących, iż był lepszy od Fury’ego w ich październikowym spotkaniu.

Mam zamiar odnieść wiele ważnych zwycięstw, jak to – powiedział wpierw o starciu z Joshuą. – W tym jeszcze jedno nad Tysonem, bo już raz go zbiłem. Już planuję drugi raz. On to potwierdza swoim p…doleniem.

„Król Cyganów” zaczął coś pokrzykiwać w kierunku Francisa Ngannou. Ten postanowił odgryźć się Brytyjczykowi w mocnych słowach.

– Znów uśpię cię w ringu i wytrę matę twoją d…pą. Już raz to robiłem, na ringu była twoja krew.

Jedyną szansą, jaką masz przeciwko mnie jest walka na zasadach boksu. Po wyjściu z ringu trzymaj się ode mnie na odległość 5 metrów, bo jak nie wytrzymam, to czeka cię duże problemy, przyjacielu. Uszanuj, że boks i zasady tego sportu chronią twoją d…pę i nas. Bez tego jesteś niczym.

Każdego dnia mogę cię pokonać. W niedzielę nawet dwa razy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.