FAME MMA

Natan skrytykowany przez trenera Oknińskiego! Mocne słowa o freak fighterze [WIDEO]

Trener Mirosław Okniński w najnowszym wywiadzie został zapytany o Natana Marconia. Popularny „Łowca Skór” jasno ocenił umiejętności freak fightera, jak i to, to czego doprowadzić może jego kreacja.

Samozwańczy „Bóg Estetyki” już niebawem na FAME: Reborn zmierzy się z „Maślaną”, który dopiero będzie debiutował w klatce. Natan wszem i wobec zapowiada jednak, że wkrótce wyjaśni w klatce Denisa Załęckiego, a w przeciągu kilku lat zobaczymy go też w UFC.

Kreacja Marconia jednym się podoba, innym mniej, ale na pewno wywołuje emocje. Zdaniem trenera Oknińskiego Natan otworzył się po pobycie w Akademii Sportów Walki Wilanów, ale kolokwialnie mówiąc odbije mu się to czkawką. Zdaniem szkoleniowca freak fighter nie ma bowiem nic do zaoferowania w klatce.

– Natan był u nas i widział, że idziemy mocno medialnie, walczymy z naszymi przeciwnikami, mówimy, że będą leżeć, będą bici i będą płakać. Napatrzył się, że tak można mówić, nie trzeba się bać. Tylko za nami stoi jakaś tam siła. Mamy sporo zawodników, są nieźli i trenują. Wyjdzie od nas ktoś i pokaże, że będzie walczył, pokaże charakter. A Marcoń nie ma charakteru i nie ma umiejętności. To jest puste gadanie, które jest niebezpieczne dla jego zdrowia.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.