Clout MMA

Natan przesadził? Szachta szczerze po konferencji Clout MMA 3 [WIDEO]

Na konferencji prasowej przed Clout MMA 3 pojawił się Bartosz Szachta, który brał udział w wielkiej awanturze, która wywiązała się na scenie. Torunianin później skomentował postać Natana Marconia.

Szachta znany jest kibicom sportów walki m. in. z występów na gali The War. Podobnie jak „Bad Boy” jest też związany z Elaną Toruń, a na konferencji przed Clout MMA 3 pojawił się, by wyjaśnić niedomówienia z Patrykiem Masiakiem. „Wielki Bu” będzie pierwszym z (prawdopodobnie) dwóch rywali, z którymi Denis Załęcki zmierzy się na Santa Clout.

Te walki, jak i całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak2.25 – 1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.06 – 5.96Fortuna

Na tym samym panelu, co Denis i „Wielki Bu” był też Natan Marcoń, który w pewnym momencie zaśmiał się, na co natychmiast zareagował Szachta. Chwilę później wywiązała się ogromna awantura. Bartosz w rozmowie z Fansportu TV przyznał później, że „Bóg Estetyki” jego zdaniem zdecydowanie przesadza ze swoją kreacją.

Sprawdź!  Załęcki mocno o Labrydze: "Ma dużo za uszami" [WIDEO]

Wyjaśniamy sobie z „Wielkim Bu” na konferencji temat, a on się k… siedzi obok i się cieszy. Mówię: na ch…j ty się k… cieszysz? I potem ktoś w niego ruszył… Jedzie bardzo grubo, za grubo, ale on już przegina. Można robić show, się wyzywać, ale są jakieś granice tego wszystkiego. Nie chodzi o nas, to już się nie podoba wszystkim, zwykłym kibicom. Nie wiem, czy mnie obraził, ale jeśli chodzi o chłopaków – to on ich grubo wyzywa. To nie może tak być, że taka osoba, taki śmieć, wyzywa normlanych chłopaków.

Zobacz inne wywiady przed Clout MMA 3.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.