Clout MMA

Natan może mieć problemy! Denis ostrzega: „Ma naprawdę wielu wrogów” [WIDEO]

Denis Załęcki uważa, że Natan Marcoń sam kręci na siebie bicz. Torunianin w najnowszym wywiadzie przed Clout MMA 3 ocenił kreację freak fightera, który jego zdaniem narobił sobie sporo wrogów.

Konflikt między zawodnikami urósł do sporych rozmiarów w ostatnich tygodniach, co głównie jest zasługą Natana Marconia. Freak fighter mimo kontuzji przyjął walkę z Denisem na Clout MMA 3. Do tego pojedynku dojdzie, jeśli Załęcki zostanie dopuszczony przez lekarzy po starciu z „Wielkim Bu”.

Całą galę wraz z Santa Clout obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki1.06Fortuna
Natan Marcoń5.96Fortuna

W rozmowie z kanałem Fansportu TV „Bad Boy” został poproszony o ocenę kreacji, jaką tworzy wokół siebie jego rywal. Denis przyznał, że zasięgnął informacji i jego zdaniem Marcoń jest zupełnie inny w życiu codziennym. Przez wytworzoną postać mogą go spotkać jednak nieprzyjemności.

Sprawdź!  Denis Załęcki twarzą w twarz z Wielkim Bu! Pierwsze face-to-face przed Clout MMA 3 [WIDEO]

Czy jest głupi? Nie wiem, wydaje mi się, że nie jest. Kreuje tą postać, nie jest taki na co dzień z tego co wiem od jego znajomych. Da się z nim pogadać o normalnych sprawach. Ale tutaj kreuje taką postać i w przyszłości za to mu się na pewno oberwie. Ode mnie nie, ja umywam od tego ręce. Ale ma naprawdę wielu wrogów, dużo osób go nienawidzi.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.