MMA

Najman odpowiada na słowa Binkowskiego! „Ty pomawiaczu. Pokaż to białko”

Zdenerwowany Marcin Najman zareagował na zarzuty Artura Binkowskiego. W mocnych słowach odpowiedział poprzez swoje social media.

Jak wiemy, byli pięściarze nie mają najlepszych relacji. Mieli nawet zmierzyć się ze sobą kilka lat temu, jednak ostatecznie do pojedynku nie doszło. Po powrocie z Kanady do Polski kilka tygodni temu Binkowski w ostrych słowach wypowiedział się na temat „El Testosterona”.

Teraz ponownie udzielił wywiadów, w których nie szczędził ostrych słów pod adresem kontrowersyjnego freak fightera. Między innymi w rozmowie z MMAPLtv oświadczył, że lepiej dla Najmana, jeśli dojdzie do spotkania w cztery oczy:

– Na Najmana jest białko. Ja o takich nawet nie wspominam. Frajer to frajer. Lepiej niech w ogóle nie podchodzi. Lepiej, żeby się chował za winklem. Ja już w moim życiu takim Najmankom wystarczająco liści wypłaciłem.

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Kilka godzin po wywiadzie na Twitterze Najmana pojawiło się nagranie zaadresowane do Binkowskiego:

Binkowski, ty ruro skończona! Białko to co najwyżej mogło ci mózg wyżreć. Po ch*j o nim gadasz? To je pokaż! Wycierusie kiedyś rękę ci podałem, a ty ją teraz pogryzłeś – po czym chwilę później dodał w kolejnym nagraniu – Jeszcze jedno pomawiaczu pier***ony. Jaki ty jesteś orzeł? Jaki ty jesteś patriota. Jak ty Polskę zdradziłeś i polskie barwy. Walczyłeś dla Kanady zdrajco!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.