FAME MMA

Murański chce wyjaśnić konflikt z Popkiem! „Zwykła ku**a. Złapię go i upie***lę na ulicy”

Za nami gala FAME 14, podczas której kolejny pojedynek w formule MMA stoczył Mateusz Murański. Zmierzył się on z Alanem Kwiecińskim.

„Muran”, który jest skonfliktowany z wieloma freak fighterami, ma zamiar wyjaśniać wszystko w klatce. Najpierw zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą i po porażce liczy na rewanż, następnie zawalczył z Alanem Kwiecińskim. Pomiędzy nimi było bardzo dużo złej krwi i dochodziło do awantur.

Murański, który dużym underdogiem zapowiadał, że wyniosą jego rywala na noszach. Tak się nie stało, gdyż stoczyli bliską walkę, a o wyniku decydowali sędziowie, którzy byli niejednogłośni. Alan po zakończonym starciu cieszył się z wygranej, jednak w górę powędrowała ręka Murańskiego.

Całą galę FAME 14 nadal możesz obejrzeć, wykupując subskrypcję PPV.

-> OGLĄDAJ FAME 14 NA ŻYWO

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Mateusz Murański o „Popku”

Po wygranej walce w rozmowie z fansportu.pl Murański zapowiedział, że kolejny konflikt, tym razem z „Popkiem” może wyjaśnić zarówno w klatce, jak i na ulicy. Zapowiedział, że jeśli spotka rapera, to nie będzie się powstrzymywał i dojdzie do bójki.

– „Popek” zwykła ku*wa, śmieć do szczania. Po prostu jak go spotkam, od razu go walę na zęby. Nie obchodzą mnie pieniądze. Ojciec tak samo jest na niego cięty. Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę. Albo w oktagonie FAME, albo złapię go i upier**olę na ulicy. Złapię go i od razu walę na dziurę.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  FAME 13: "Ferrari" zawalczy z "Polakiem" na nietypowych zasadach! "Fajnie byłoby znowu kopnąć w ten głupi łeb"

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. Nie lubię tego całego muranskiego ..on ma taką twarz że za sam wygląd może dojść do rękoczynów między nim a innymi ludźmi…niewiem ale ten koleś ma coś w sobie ze odeazu podrażnia człowieka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.