FAME MMA

Murański chce stanąć w obronie Wardęgi i zawalczyć z Majewskim! „Przebrany jakby spie**olił z Brooklynu. Ja bym tego dziwoląga…”

Jacek Murański zapewnia, że to dopiero początek jego działalności w social mediach. W ostatnim wywiadzie ogłosił, że chciałby zmierzyć się z Danielem Majewskim, po tym, co zobaczył na ostatniej gali FAME.

Na FAME 12 Murański zadebiutował w klatce w wieku 52 lat. Zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą, który nie dał mu najmniejszych szans. „Aroy” brutalnie rozbijał swojego rywala, a sam przez cztery rundy został zaledwie kilka razy kopnięty.

Podczas wydarzenia ogłoszono, że na jednej z kolejnych gal zawalczy Daniel Majewski. Co ciekawe, kiedy wszedł do klatki, został wygwizdany przez niemal wszystkich widzów zebranych w Arenie Gliwice.

Następnie za kulisami doszło do konfrontacji Majewskiego z Sylwestrem Wardęgą, który mimo tego, że poruszał się o kulach, postanowił przyjść na galę. Do sieci trafiło nagranie, na którym Majewski klepie go po twarzy, czy też ciągnie za brodę, co mocno nie spodobało się nie tylko Internautom, ale także Jackowi Murańskiemu.

„Muran” w ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco ogłosił, że walka i dymy z Arkadiuszem Tańculą, to dopiero początek jego „kariery”. Teraz chciałby stanąć do walki właśnie z Majewskim.

Sprawdź!  "Peja" mocno uderza we freak fighty! "Gardzę tym. Dziwię się sportowcom, że biorą pieniądze za szkolenie tych person"

– Ja się dopiero rozkręcam. Tak, tak! Wszystkiego możecie się spodziewać, nie ma sufitu. Ja się dopiero rozkręcam, poważnie! Mogą być jeszcze większe konflikty, bo ostatnio mam nawet w krwiobiegu, mam przed oczami sytuację, która mi najbardziej utkwiła i najbardziej zirytowała w ostatnim czasie. W polskim internecie czy zachowaniach. Otóż widziałem taki obrazek, jakiś śmiesznie przebrany facet jakby spi**dolił z Brooklynu.

– Wystylizowany na jakiegoś totalnego odklejeńca, głupka. Idzie jakiś drugi gość, teraz wiem, że to był ten Wardęga z tej społeczności Wataha. Ten też Wardęga mikry chłopak przy tym przebranym ni to murzynie, ni to uciekinierze z Bronxu.

Mikry chłopaczyna jeszcze do tego na kulach i jest przez tego przebierańca… Jakiś Majewski dziwoląg szarpie go za brodę i w poniżający sposób klepany po twarzy. No to, co mnie najbardziej zbulwersowało w ostatnim czasie to taka paskudna sytuacja.

Nie dość, że wielki chłop przy tym mikrym Wardędze. Pomyślałem ciekawe, jakbym ja go tak poklepał. Ja bym poklepał tego dziwoląga po tych policzkach. Pewnie moglibyśmy się złapać. Ja mówię spontanicznie, co mnie ostatnio irytowało. Czy z tej mąki będzie chleb? Nie wiem.

Źródło: MMA-Bądź na bieżąco

Sprawdź!  Boxdel chętny na walkę z Najmanem, ale nie da mu zarobić! "Mogę nawet jutro jechać do Częstochowy" (VIDEO)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.