UFC

Moreno poddał mistrza! Pierwszy Meksykanin z pasem UFC! [WIDEO]

Co-main event i rewanż za grudniową wojnę nie zawiódł! Deiveson Figueiredo mocno oberwał w pierwszym starciu, ale zapowiadał KO w pierwszej rundzie. Brandon Moreno zaskoczył jednak wszystkich i poddał mistrza!

W pierwszej rundzie Brazylijczyk rozpoczął spokojnie, oddał pierwsze ciosy Meksykaninowi. Moreno kilkukrotnie dosięgnął twarzy rywala, ale przyjął też parę mocnych ciosów z kontry. Mistrz płynnie zaczął unikać ciosów, jak już wyczuł taktykę pretendenta. Spróbował wysokiego kopnięcia, następnie podbródkowego, ale Moreno trafił go mocnym lewym prostym! Figueiredo przetrwał jednak ciężkie chwile.

Brazylijczyk ruszył jednak na początku drugiej rundy! Najpierw zagroził Meksykaninowi pięściami, a następnie sprowadził go do parteru.Powoli zaczął przechodzić do duszenia, jednak Meksykanin uniknął zagrożenia. Runda dobiegła końca w tej pozycji, gdzie Figueiredo kontynuował obijanie łokciami przeciwnika.

W trzeciej odsłonie mistrz wrócił do taktyki z pierwszej rundy i wyczekiwał szans na kontrę. Trafił mocnym obrotowym kopnięciem w tułów, ale znów oddał plecy Moreno! Meksykanin poszedł po duszenie zza pleców! PO CHWILI FIGUEIREDO ODKLEPAŁ! MORENO PIERWSZYM MEKSYKAŃSKIM MISTRZEM UFC!

WYNIK: Brandon Moreno zwyciężył przez duszenie zza pleców w trzeciej rundzie (02:26)!

Sprawdź!  Dustin Poirier o walce z McGregorem: "Widziałem to w jego oczach, byłem cios-dwa od posadzenia go na tyłku."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *