UFC

McGregor sprawdziłby się w walkach na gołe pięści!? Były rywal ocenia jego szanse

Jak Conor McGregor sprawdziłby się w walkach na gołe pięści? Jego były przeciwnik zabrał głos i rozwiał wszelkie wątpliwości.

W ostatnim czasie krwawe starcia na gołe pięści zyskują coraz większą popularność. Takie walki zawsze dostarczają ogromnych emocji i bardzo często kończą się brutalnymi nokautami. Często duże nazwiska z MMA po zakończeniu kariery w klatce, decydują się na pojedynki w takiej formule.

W Ameryce funkcjonuje Bare Knuckle Fighting Championship, natomiast w Polsce bez wątpienia najlepsza federacja to GROMDA, która zebrała rzeszę fanów i już 1 grudnia zorganizuje kolejne, wyczekiwane wydarzenie.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla Morning Kombat Eddie Alvarez przyznał, że idealny styl pod takie pojedynki ma jego były rywal Conor McGregor. Irlandczyk nie przyjmuje wiele ciosów, jest bardzo ruchliwy, skraca dystans, zadaje uderzenia i odskakuje, co sprawia, że wpasowałby się w taką formułę:

– Myślę, że ma dobry styl pod takie walki. Ten styl szermierki wchodzi i wychodzi, nie zbiera ciosów, żeby zadać uderzenie, nie walczy jak meksykański bokser. Myślę, że to odpowiedni styl dla walk na gołe pięści. Skaczący, wchodzący styl robi z ciebie bardzo dobrego zawodnika walk na gołe pięści. Conor ma ten styl. Myślę, że odnalazłby się w tym.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.