UFC

Mocne słowa trenera Tsarukyana! Komentuje wynik walki: „Gamrot nie może, polityka pomoże”

Mateusz Gamrot ma za sobą świetny występ w federacji UFC. Fighter odniósł już piąte zwycięstwo z rzędu. Tym razem zmierzył się z Armanem Tsarukyanem.

Pojedynek był bardzo wyrównany i o wyniku decydowali sędziowie. Na kartach punktowych Polak zwyciężył trzy ostatnie rundy i to jego ręka powędrowała w górę. Załamany przeciwnik był przekonany, że to on zwyciężył main event gali w Las Vegas.

Trener Tsarukyana wściekły po przegranej

W ostrych słowach wynik pojedynku skomentował trener 25-latka, który nie mógł być obecny w Las Vegas i oglądał walkę w telewizji. Na swoim Instagramie Sergey Torosyan zamieścił taki wpis:

– Gamrot nie może, polityka pomoże. Pe**ły!

Następnie w rozmowie z portalem sport-express.ru ponownie zrzucił całą winę na politykę. Twierdzi, że obecna sytuacja na świecie miała wpływ na to, że zwycięstwo trafiło na konto Polaka. Co ciekawe, jest przekonany, że jego zawodnik nie wygrał tylko czwartej rundy.

– Nie należy tego robić ze sportowcami. Sportowcy wkładają dużo wysiłku i pieniędzy, jeżdżą trenować z dala od swoich rodzin, nie robią tego, co chcą, nie jedzą tego, co chcą, przestrzegają reżimu, odmawiają wszystkiego. Po co? Aby osoba, którą pokonałeś, wygrała jednomyślną decyzją.

– Teraz na całym świecie, czy to biznes, sport, to dotyczy wszystkich. Rosja jest krajem, na który krzywo się patrzy. To jest moja opinia, mam prawo ją wyrazić. Uważam, że ten aspekt wpłynął na decyzję. Co więcej, niezależnie od tego, że ma ormiańską flagę, został ogłoszony: „Arman Tskarukyan, Krasnodar, Rosja”.

Źródło: Instagram/sport-express.ru

Sprawdź!  ANTYREKLAMA kobiecego MMA. Carla Esparza wygrywa po katastrofalnym pojedynku

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.