KSW

Mocne przygotowania Roberto Soldica w Miami! Trenuje z Paige VanZant i byłym rywalem Canelo Alvareza!

Roberto Soldić to ulubieniec fanów sportów walki w Polsce. O zawodniku na co dzień trenującym w UFD Gym zrobiło się głośno po spektakularnej wygranej z Borysem Mańkowskim w 2017 roku. Następnie na drodze Soldica stawali tacy rywale jak Vinicius Bohrer i Krystian Kaszubowski, którzy byli już nokautowani w pierwszych rundach walki. Na KSW 50 w Londynie Soldić zmierzył się z Michałem Pietrzakiem i po bardzo wyrównanej walce sędziowie wskazali zwycięstwo Chorwata.

Ostatnią walkę Roberto stoczył na KSW 56, gdzie doszło do sensacyjnego pojedynku z Michałem Materlą. „Robocop” znokautował Polaka już w 1 rundzie.

Roberto Soldić w Mundo Boxing

Aktualnie reprezentant UFD Gym przebywa w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Miami. Tam przygotowuje się do kolejnych pojedynków w KSW.

Pojawiło się właśnie nagranie, na którym widzimy go trenującego na jednej sali z byłą zawodniczką UFC – Paige VanZant (8-5), która jakiś czas temu postawiła na walki na gołe pięści.

Co ciekawe na sali trenuje razem z byłym rywala Saul Canelo Alvareza – pochodzącym z Trucji, Avni Yildirimą (21-3-0). Wszystko to pod okiem doświadczonego trenera Pedro Diaza!

Sprawdź!  [WIDEO] Borys Borkowski przegrywa przez fatalną kontuzję ręki na KSW 62

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.