FAME MMA

Mocna wymiana zdań pomiędzy Normanem i Szeligą! „Odstaw sterydy. Taki bum jak ty nigdy nie dostanie rewanżu”

Pomiędzy Normanem Parke i Piotrem Szeligą za pośrednictwem social mediów doszło do mocnej wymiany zdań. Irlandczyk odpowiedział na komentarze „Szeliego”.

Wczoraj organizacja FAME przekazała oficjalną informację o zakończeniu współpracy z Normanem Parke. Irlandczyk dostał możliwość walki w Prime Show MMA z Pawłem Tyburskim lub jego bratem, gdyby ten ostatecznie nie mógł wyjść do klatki. 

„Stormin” jednak podpisał kontrakt na kilka pojedynków. W konsekwencji FAME rozwiązało z nim umowę oraz zapowiedziało, że nie przewiduje dalszej współpracy z Irlandczykiem i jego menadżerem.

Norman Parke odpowiada Piotrowi Szelidze

Całą sytuację skomentował Piotr Szeliga, który na Instagramie zamieścił mocne komentarze. Między innymi stwierdził, że już nawet nie jest zainteresowany rewanżem ze „Storminem”. Wcześniej wielokrotnie wspominał, że bardzo zależy mu na drugim pojedynku.

Nie trawie takich ludzi, ta federacja dała mu wszystko co teraz ma i dzięki niej zarobił więcej niż w całym swoim życiu sportowym, zero lojalności i wdzięczności. MA SA KRA, nie pozdrawiam i nawet już nie chce rewanżu z takimi knedlami. Możecie sobie pisać co chcecie, ja mam własne zdanie i to się nigdy nie zmieni. Albo masz to we krwi i zachowujesz się elegancko, albo jak ON nie masz, nie szanujesz żadnych ludzi ani żadnych wartości i pomimo sportowych osiągnięć stajesz się nikim.

Na słowa Szeligi były zawodnik FAME odpowiedział w dwóch komentarzach. Najpierw napisał – Zostałeś zmiażdżony w stójce i w parterze, odstaw sterydy.

Następnie dodał – Bezmózgu. REWANŻ, ja nigdy nie dałbym rewanżu takiemu bumowi jak ty i pamiętaj, co dałem twojemu trenerowi. Bądź za to wdzięczny.

Na tym nie zakończyła się wymiana zdań. Szeliga bowiem odniósł się do wypowiedzi Irlandczyka i napisał:

– Twoje słowa nic nie znaczą. Pamiętaj, co ustaliliśmy, jak płakałeś przed konferencją o zmianę zasad. Ta federacja zapewniła ci przyszłość, a ty plujesz na każdego, w tym ludzi, którzy dawali ci chleb. Dla mnie nie istniejesz, nie masz zasad, jesteś nikim.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Piotr Szeliga chce walczyć z "Arabem"! Proponuje gołe pięści! "Przebudziłeś coś niepotrzebnego. Przyparty do muru potrafię zaskoczyć sam siebie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.