KSW

Mistrz KSW obiecuje walkę w stójce i rzuca wyzwanie Pudzianowskiemu! „Nie będę obalał. Dajmy kibicom to, czego pragną”

Mariusz Pudzianowski stanie do walki o pas? Wielu kibiców chciałoby, żeby zawodnik spróbował swoich sił w mistrzowskim pojedynku.

Na ostatniej gali KSW 70 były strongman zmierzył się z legendą polskiego MMA Michałem Materlą. Wielu skazywało Pudzianowskiego na porażkę, jednak ten zaprezentował świetną formę i od początku prowadził ten pojedynek, zasypując rywala potężnymi ciosami.

Już w niecałe 2 minuty ustrzelił Materlę potężnym podbródkowym, a „Cipao” padł na deski ciężko znokautowany. Fighter potrzebował pomocy medycznej i przez dłuższy czas nie podnosił się z maty.

Mistrz KSW chce walczyć z Pudzianowskim

Głos po gali KSW 70 zabrał m.in. Phil de Fries, który w polskiej organizacji jest niepokonany. Fighter już po raz kolejny przekazał, że chce walczyć z Pudzianowskim. W ostatnim czasie było głośno o Brytyjczyku po tym, jak szefowie federacji skrytykowali styl jego walki.

Mistrz zapowiedział więc, że jeśli dojdzie do starcia, nie będzie sprowadzał byłego strongmana do parteru i da kibicom to, czego chcą najbardziej.

– Dalej, zróbmy tę walkę. Jeśli KSW zaoferuje mi lepszy kontrakt, uścisnę rękę Pudzianowskiego i na mój honor, nie będę obalał, dam kibicom to, czego pragną. Mam do Pudzianowskiego szacunek, ale lubię mieć mnóstwo pieniędzy.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Berserkerzy przejmują galę KSW 66! Znamy kursy na walki Materli, Narkuna, Szadzińskiego, Romanowskiego i Janusza!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.