FAME MMA

Mirosław Okniński powróci na Fame MMA? „Ferrari mówi, że mogę stać w jego narożniku, a federacja…”

2 października na gali FAME MMA 11 do klatki powróci Amadeusz Ferrari, trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów. Czy trener Okniński dostanie możliwość pojawienia się w narożniku zawodnika?

Amadeusz Roślik stoczy swój 7 pojedynek w organizacji MMA. Zawodnik ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i 4 porażki. Wygrał jedynie z Sylwestrem Tkoczem i Mateuszem Gąsiewskim. Przegrał natomiast z Dawidem Malczyńskim, dwa razy z Adrianem Polańskim i Maksymilianem Wiewiórką.

W kolejnym pojedynku zmierzy się z Filipkiem i jest przekonany, że wygra pojedynek już w pierwszej rundzie. Założył się nawet z Boxdelem o 100 tysięcy złotych, że do końca pierwszej odsłony skończy swojego przeciwnika.

Mimo tragicznego rekordu wiele osób uważa, że Ferrari ma talent do sportów walki, jednak jest bardzo leniwy i nie przychodzi na treningi. W ostatnim wywiadzie dla portalu mma.pl Mirosław Okniński został zapytany o to, czy zawodnik przygotowuje się do kolejnego pojedynku.

Trener przyznał, że jest inny problem. Amadeusz chce, żeby Okniński pojawił się w jego narożniku, jednak po awanturze, jaką trener zrobił po drugiej walce Ferrariego z Polańskim, federacja Fame MMA nie chce, aby powtórzyła się podobna sytuacja.

Sprawdź!  Spisek Mindy i Denisa przeciwko Labrydze? "To wszystko jest ukartowane" [WIDEO]

Po tym, jak Ferrari znokautował Polaka soccer kickiem, został zdyskwalifikowany, a zdenerwowany trener rzucił krzesłem i zaczął przeklinać, kierując ostre słowa również w stronę federacji.

– To jest wiele problemów, bo Ferrari miał ręce połamane, tu jest przeziębiony. Ja mówię do niego, że… bo on mówi ”trenerze trener jedz ze mną na walkę, ja będę trenował”. No ja rozumiem, że ktoś ma złamane ręce, jest chory, no to nie może trenować, ale też jest inny problem. Jest też taki problem, że on mi mówi, że ja mam z nim jechać. Ja mu mogę pomóc, ale nie chciałbym pojechać na galę, gdzie ktoś mi powie, że mnie nie wpuszczą, bo drzwi są zamknięte.

Więc ja bym chciał, żeby Ferrari załatwił tę sprawę czy ja mam stać w tym narożniku, czy nie. Na razie sytuacja jest niejasna. Ferrari mówię, że mogę stać, a od federacji nie ma sygnału, że mogę. Szczerze, to ta federacja w ogóle mnie nie obchodzi.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Szeliga zapowiada hitową walkę z kolejnym zawodowcem!? "Powiecie, że jestem pie***lnięty. Będziecie w szoku. Takiej walki jeszcze nie było"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.