Clout MMA

Denis Załęcki wróci do klatki w tym roku? Wiemy, z kim miał zawalczyć na Clout MMA 3 [WIDEO]

Denis Załęcki powróci do klatki na gali Clout MMA 3? Jak się okazuje, miał stoczyć 29 grudnia głośny rewanż, na który czeka wielu kibiców.

„Bad Boy”, który w ostatnim starciu poniósł kontrowersyjną porażkę z Danielem Omielańczukiem, może jeszcze raz wejść do klatki w 2023 roku. Jak się okazuje, freakowa organizacja chciała go zestawić z rywalem, którego już raz pokonał.

W studio FANSPORTU TV gościł Alan Kwieciński, który zdradził, że otrzymał ofertę rewanżu. Sam od dłuższego czasu mówił, że zależy mu na takiej walce oraz jest przekonany, iż pokonałby Załęckiego. Finalnie jednak nie przyjął propozycji, gdyż zdecydował się na walkę z naprawdę mocnym przeciwnikiem, którego nazwiska nie zdradził.

Zawodnik FAME najprawdopodobniej wróci do klatki na jubileuszowej gali, więc możemy się spodziewać głośnego pojedynku z jego udziałem. Natomiast niewykluczone, że Denis po prostu dostanie innego rywala. Zależy mu bowiem na tym, by odbudować się po serii trzech porażek z rzędu.

– Byłem przymierzany jeszcze na koniec roku na Clout 29 grudnia. Byłem przymierzany na rewanż z Denisem. Po uzgodnieniach z menedżerem stwierdziliśmy, że nie ma co się rozdrabniać, tylko walnąć dużą walkę. Także widzimy się w nowym roku. Mam tak mocnego przeciwnika przyszłego, że muszę zagęścić ruchy – zdradził Alan.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.