KSWMMA

Michał Materla nie jest już zawodnikiem KSW! Polak podpisał kontrakt z nową organizacją.

Jak podał dziś do wiadomości sam zainteresowany w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym – były mistrz KSW w kategorii średniej Michał Materla – fighter ze Szczecina nie jest już zawodnikiem KSW. Polak szybko znalazł jednak nową organizację, która jest zainteresowana jego usługami.

Michał Materla zdardził dziś w Kanale Sportowym, będąc gościem programu Macieja Turskiego – Oktagon Live, że jego kontrakt z organizacją KSW na dniach wygaśnie i nie zostanie przedłużony. Oznacza to, że na ten moment starcie z Roberto Soldicem, który przed czasem poradził sobie z byłym mistrzem KSW było ostatnią walką szczecinianina pod szyldem KSW.

Materla w programie był gościem w związku z jego udziałem promotorskim przy gali EFM Show, która odbędzie się już w najbliższy piątek. Od dawna nie było tajemnicą, że zawodnik Berserkers Team Szczecin zaangażowany jest w projekt, który dotychczas prowadził jego brat i były menadżer – Norbert Sawicki, który zdradził, że jeszcze w tym półroczu Michał Materla zawalczy dla organizacji EFM i będzie bronił mistrzowskiego pasa w kategorii 84 kilogramów.

Sprawdź!  "Irokez" o walce z Parkiem na EFM SHOW 2 - "Ja się prowadzę troszkę lepiej niż Kasjusz, więc wydaje mi się, że nie powinien mieć takich problemów"

Gala na której wystąpi Materla, ma odbyć się 5 czerwca w Sofii, w Bułgarii. Na gali ma również zadebiutować Radosław Paczuski, który również związał się kontraktem z federacją EFM Show.

Materla dla KSW stoczył 25 pojedynków, z których 16 razy wychodził zwycięsko. Na ten moment nie podano nazwiska rywala Materli na czerwcową galę, ale ma ono zostać ogłoszone w najbliższych dniach.

Źródło: Oktagon Live – Kanał Sportowy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *