KSW

Gleba dużym faworytem na XTB KSW 94! Znamy kursy na walkę z Michałem Turyńskim

Minionego wieczoru poznaliśmy rywala Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego w drugiej walce dla KSW. Torunianin zmierzy się z Michałem Turyńskim, a eksperci ogłosili pierwsze kursy.

„Gleba” dał się poznać kibicom przez walki na gołe pięści. Tołkaczewski stoczył 6 pojedynków i tylko w jednym przegrał. Torunianin rozstał się z organizacją GROMDA i zdecydował się dołączyć do KSW.

Debiut „Gleby” nie poszedł po jego myśli. Tokłaczewski zmierzył się z Krzysztofem Głowackim, który zaskakująco znokautował go z pleców. W maju Patryk będzie chciał udowodnić, że był to jedynie wypadek przy pracy i wystąpi na XTB KSW 94. Jego rywalem będzie Michał Turyński.

XTB KSW 94: Kursy na walkę Gleba vs. Turyński

Przeciwnik Patryka Tołkaczewskiego to kick-bokserski mistrz świata WKN, KOK oraz WAKO PRO. Turyński trenuje w Fighterze Wrocław i słynie z mocnych kopnięć. Walka z „Glebą” będzie jego debiutem w formule MMA.

Torunianin już w pierwszej walce pokazał, że potrafi wykorzystać klincz i nie boi się przenieść walki do parteru. Tołkaczewski od dawna trenuje już mieszane sztuki walki, co w oczach ekspertów stawia go w roli faworyta.

Sprawdź!  Janikowski szczerze o gali na Narodowym: "Karta walk mogłaby być lepsza. W 2017 była bardziej..."

Kartę walk XTB KSW 94 oraz walkę „Gleba” vs. Turyński możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy za rejestrację i depozyt otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Gleba vs. Turyński

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Gleba” Tołkaczewski wygra walkę1.55Fortuna
Michał Turyński wygra walkę2.47Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.