Boks

Michał Cieślak w nowej grze bokserskiej? Jest na to realna szansa

Od lat fani boksu domagają się gry pięściarskiej na wysokim poziomie. W końcu ktoś wysłuchał kibiców tej dyscypliny. Jakiś czas temu oficjalnie zapowiedziano powstanie właśnie tej gry pod tytule eSports Boxing Club, za które będzie odpowiedzialne studio Steel City Interactive Limited.

Ta gra wyjdzie na konsole PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation 5, Xbox Series X/S. Będzie to pierwsza gra od 2011 roku która będzie symulatorem boksu. Ostatnim takim tytułem była gra świetnie oceniana gra Fight Night Champion, która w wielu względach była rewolucyjna.

Michał Cieślak z szansą na występ w eSports Boxing Club?

Do tej ogłoszono 150 zawodników, którymi będzie można grać w tej grze. Jednak bardzo możliwe, że niedługo na tą listę trafi nasz rodak. Przemysław Garcarczyk w programie „Koloseum” zdradził, że ma kontrakt dla Michała Cieślaka, aby on jako awatar wystąpił w tym tytule. Dodał, że ta gra ma wyjść na rynek w przeciągu kilku miesięcy.

Michał Cieślak aktualnie jest czołowym polskim pięściarzem w wadze junior ciężkiej. Jest on znany z niezwykle widowiskowego stylu walki. Zdecydowaną większość swoich wygranych starć kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów punktowych. W ubiegłym roku stanął przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego w dywizji cruiser, jednak na gali w Kinshasie przegrał na punkty z Ilungą Makabu. Obecnie może się pochwalić dwoma wygranymi z rzędu. W ubiegły weekend na PBN 10 pokonał Yury Kashinsky’ego.

Sprawdź!  Artur Szpilka odpowiada na wpis hejtera! "Ajtuj zajmij się psami i oszczędź wstydu"

„Mam kontrakt dla Michała Cieślaka. Chodzi o propozycję wystąpienia jako avatar w pięściarskiej grze komputerowej. Ma wyjść w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, widziałem fragmenty. Jeśli twoi ludzie skontaktują się ze mną, chętnie prześlę kontrakt i kto wie, czy twoje dzieci nie będą grały Michałem Cieślakiem w grze.”

powiedział Przemysław Garczarczyk w programie „Koloseum”

źródło: Koloseum, polsatsport.pl

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.