UFC

McGregor zdradził rywala i termin walki! Zapowiada największy powrót w historii sportu

Conor McGregor zdradził szczegóły kolejnego pojedynku. Nie wiadomo jednak, czy słowa byłego mistrza można brać na poważnie.

Irlandczyk zapowiedział, że 1 stycznia ujawni, kiedy i z kim zawalczy. Dotrzymał słowa i na swoich social mediach oświadczył, że w końcu stoczy długo wyczekiwany pojedynek. Ma zmierzyć się z Michaelem Chandlerem, jednak wielu kibiców nadal ma sporo wątpliwości.

Według McGregora starcie odbędzie się 29 czerwca podczas International Fight Week w Las Vegas. Największym zaskoczeniem jest to, że walka ma być rzekomo zakontraktowana w limicie kategorii średniej. Nie wykluczone jednak, że to żart lub szpilka, którą były mistrz wbił w swojego rywala.

– Panie i Panowie, Szczęśliwego Nowego Roku. Chciałbym ogłosić wam datę mojego powrotu. Notorious, Conor McGregor największy comeback w historii będzie miał miejsce 29 czerwca w Las Vegas na Międzynarodowym Tygodniu Walk. Moim przeciwnikiem będzie Michael Chandler. Waga panie Chandler, 185 funtów – przekazał McGregor w nagraniu na Twitterze, po czym zaczął się śmiać.

Dziennikarze mieli skontaktować się z Chandlerem, który potwierdził termin oraz przyznał, że limit wagowy nie ma dla niego znaczenia. Fani jednak czekają na oficjalne ogłoszenie pojedynku przez organizację UFC.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.