FAME MMA

Don Kasjo wprost o porażce Denisa Załęckiego! Komentuje jego walkę z Wielkim Bu

Kasjusz Życiński jako kolejny freak fighter skomentował postawę Denisa Załęckiego, który mocno rozczarował wszystkich swoim występem na Clout MMA 3.

„Bad Boy” zmierzył się z „Wielkim Bu”, jednak nie doszło pomiędzy zawodnikami do walki. Załęcki zapowiadał, że rozniesie swojego rywala, jednak kładł się po każdym ciosie, aż w końcu sędzia przerwał starcie. Przez niecałe 4 minut leżał na deskach ponad 20 razy.

„Wielki Bu” nie krył frustracji. Był bardzo zdenerwowany, gdyż chciał normalnie zmierzyć się z Załęckim i wyjaśnić głośny konflikt. Jeszcze w klatce krzyczał w jego stronę, aby ten wstawał i się bił, ale niestety Denis nie zamierzał nawiązywać walki.

Załęckiego skrytykowało wiele osób, a teraz głos zabrał również Kasjusz Życiński, który wcześniej w mocnych słowach wypowiadał się na jego temat. W rozmowie z Antyfakty został zapytany o postawę „Bad Boya” i powiedział:

– No to była żenada. Denis pewnie jest świadomy i nie jest zadowolony. Musi wszystko pozmieniać, to była tragedia. Nie ma co tu komentować. Jedynie postawę „Wielkiego Bu”, to że się powstrzymał i nie przy**bał z frustracji, szacun. Naprawdę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.