Boks

Mayweather wygrał dużą kwotę na przegranej walce „Canelo”. Pochwalił się wygranym kuponem

Floyd Mayweather po raz kolejny pochwalił się wygranym kuponem. Tym razem przewidział porażkę Saula „Canelo” Alvareza.

„Money” to pięściarz, który jako pierwszy pokonał „Canelo”. Zmierzył się z nim w 2013 roku i po 12 odsłonach zwyciężył po niejednogłośnej decyzji sędziów. Teraz po 9 latach Meksykanin poniósł drugą porażkę podczas gali w Las Vegas.

Alvarez zmierzył się z Dmitrym Bivolem, który jest niepokonanym mistrzem kategorii półciężkiej. W stawce znalazł się jego pas WBA, który obronił po jednogłośnej decyzji sędziów.

Floyd Mayweather zarobił na porażce „Canelo”

Według bukmacherów Meksykanin był ogromnym faworytem. „Canelo” nie był jednak w stanie znokautować ani wypunktować Rosjanina. Mimo że ten na kartach sędziowskich miał niewielką przewagę, co wielu uważa za skandal, gdyż Alvarez wygrał zaledwie kilka rund.

Porażkę „Canelo” przewidział jego pierwszy pogromca Floyd Mayweather, który postawił 10 tysięcy dolarów na zwycięstwo Bivola. Poza odzyskaniem tej kwoty wygrał dodatkowe 42,5 tysiąca dolarów, czyli około 190 tysięcy złotych.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Niesamowite pieniądze za błyskawiczną porażkę!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.