KSW

Mateusz Gamrot typuje walkę Mańkowski vs Ziółkowski: „Nie widzę większych szans Mariana. Mocny wpie**ol przez Borysa”

Mateusz Gamrot w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie nadchodzącego starcia swojego przyjaciela Borysa Mańkowskiego, który stanie do walki o pas KSW.

Mańkowski aktualnie ma za sobą serię trzech zwycięstw i powraca po ponad rocznej przerwie. Ostatni raz w KSW walczył w grudniu 2020 roku. Niestety później odniósł kontuzję i przez cały miniony rok nie był w stanie stoczyć pojedynku w formule MMA. Widzieliśmy go jednak na gali FAME, kiedy to pokonał Normana Parke w walce na zasadach dirty boxing.

15 stycznia w main evencie KSW 66 Mańkowski zmierzy się z Marianem Ziółkowskim. „Golden Boy” ma za sobą dwa zwycięstwa. Najpierw pokonał Romana Szymańskiego w walce o zwakowany pas, a następnie wygrał z Maciejem Kazieczko. Obu rywali skończył przed czasem.

W wywiadzie na kanale „Normalnie.” Mateusz Gamrot został zapytany o nadchodzące starcie Mańkowski vs Ziółkowski. Przyznał, że jest przekonany, iż walkę zwycięży jego klubowy kolega Borys.

– Przede wszystkim, jako pierwsze to jest idealny styl pod Borysa. Borys całe życie bił się w wyższej kategorii, czyli jednoznaczne było to, że jego rywale byli dużo wyżsi od niego. Za każdym razem bił się z gośćmi, którzy byli wyżsi, mają duży zasięg, więc Borys generalnie lubi z takimi walczyć.

Tym bardziej że Marian się gdzieś cofa, a jak idzie do przodu, to Borys naprawdę bardzo ruchliwy. Na pewno zapasy są dużo mocniejsze i parter też ma dużo mocniejszy.

– Wiadomo, jest to sport, wszystko może się wydarzyć, jest brutalny, jest piękny, ale ja tu nie widzę jakichś tam większych szans Mariana, żeby mógł wygrać tę walkę.

Mocny wpierdol przez Borysa. Mogę tak humorystycznie powiedzieć, wiadomo, że nie chcę, żeby to było odebrane jakoś chamsko czy coś. Znam wartość Borysa. Wiem, jak ciężko trenuje, wiem, ile lat trenuje.

Mateusz Gamrot jest przekonany, że starcie zwycięży Borys Mańkowski, jednak inne zdanie ma duża część kibiców oraz eksperci. Według bukmacherów faworytem do zwycięstwa jest Marian Ziółkowski, czyli aktualny mistrz.

Sprawdź!  Soldiciowi została ostatnia walka w kontrakcie! Odejdzie z KSW? "Pokonałem wszystkich. UFC wysyła mi wiadomości, ONE FC, PFL. Muszę..."

Wszystkie gale KSW obstawisz tutaj – u legalnego bukmachera firmy STS. Otwierając konto na start zgarniesz bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł, za które będziesz mógł obstawić galę KSW 66! Dodatkowo… zakład bez ryzyka do 200 zł! Tylko dla nowych klientów.

-> Otwieram konto w STS!

Źródło: YouTube Normalnie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.