UFC

Mateusz Gamrot o reakcji fanów po swojej pierwszej porażce w UFC. „Dużo więcej hejterów, ludzie zaczęli niepotrzebnie ubliżać…”

Mateusz Gamrot już dzisiaj ponownie zawalczy w organizacji UFC. Na gali, która odbędzie się w Las Vegas jego rywalem będzie doświadczony Scott Holtzman, który w największej organizacji MMA na świecie bił się już 11 razy!

W pierwszym pojedynku dla UFC Gamrot zawalczył z doświadczonym Guramem Kutateladze. Po mocnych trzech rundach Kudowianin musiał uznać wyższość swojego rywala. Pojedynek był bardzo wyrównany, lecz sędziowie orzekli niejednogłośne zwycięstwo Gruzina, który po starciu przyznał, że decyzja powinna pójść na korzyść Polaka.

Kursy na walkę Gamrota

Nadchodzący pojedynek Gamrota z Holtzmanem i galę UFC Fight Night możesz obstawić – tutaj – rejestracja zajmuje 30 sekund.

Otwórz konto – odbierz bonus i darmowy zakład

Gamrot o reakcji kibiców po porażce

Mateusz Gamrot w ostatniej rozmowie z ETOTO TV skomentował reakcję kibiców, którzy zaczęli hejtować go po porażce z Guramem.

„Jak dostajesz wiadomości prywatne, to jakie są to wiadomości? Coś się zmieniło od poprzednich Twoich występów?” – spytał dziennikarz.

Gamrot odpowiedział – „Zmieniło się. Dużo więcej hejterów doszło i dużo więcej osób zaczęło ubliżać niepotrzebnie. Tak, to jest to co zauważyłem. Oczywiście jest mnóstwo fanów, jest rzesza fanów co od zawsze była ze mną i są wierni, kibicują za co im bardzo dziękuję. Doceniam to, ale zauważyłem, że coraz więcej pojawia się gagatków co lubią naubliżać. Jest to sport, jest to wliczone, nie przejmuje się tym ale zauważyłem to. Jest to mobilizujące, bo udowodnię wszystkim niedowiarkom, czy ludziom, którzy ubliżają niepotrzebnie, że się mylą.”

GDZIE OGLĄDAĆ WALKĘ GAMROT vs. HOLTZMAN? TRANSMISJA

Sprawdź!  McGregor jak "Człowiek z blizną". Zamieścił pierwszy wpis po przegranej z Poirierem: "Potrzebujecie ludzi takich jak ja"

Źródło: ETOTO TV

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *