KSW

Mateusz Borek skomentował zestawienie „Pudzian” vs. Mamed! „Okazuje się, że w świecie obrażania się wzajemnego, można…”

Latami związany z KSW dziennikarz, Mateusz Borek, wypowiedział się na temat walki wieczoru gali XTB KSW 77. Będzie to jedno z największych medialnie starć w historii polskiego MMA: Mariusz Pudzianowski vs. Mamed Khalidov.

Zdecydowanie największa gala z najlepszą kartą walk w tym roku odbędzie się już 17 grudnia w Arenie Gliwice. Oprócz main eventu w postaci „Pudzian” vs. Khalidov, kibice zobaczą też dwa pojedynki o tytuły mistrzowskie. Sebastian Przybysz stanie do obrony tytułu kategorii koguciej przeciwko Jakubowi Wikłaczowi, a przed nimi dojdzie do zaległego starcia o Ibragim Chuzhigaev vs. Ivan Erslan o koronę dywizji półciężkiej.

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 77

Mateusz Borek o walce Pudzianowski vs. Khalidov

Na kanale Klatka po klatce pojawił się komentarz od lat (choć z przerwą) związanego z federacją KSW dziennikarza Mateusza Borka. Jeden z założycieli Kanału Sportowego opisując zestawienie byłego strongamana i legendy polskiego MMA odniósł się też do świata freak fightów.

Sprawdź!  Szefowie KSW sami złożyli protest! Martinek zabrał głos po kontrowersyjnej porażce z Omielańczukiem: "Poznamy decyzję w ciągu tygodnia"

– Myślę, że dzisiaj w tym świecie trochę porąbanym, świecie klików, odsłon, obrażania się wzajemnego, okazuje się, że można zrobić coś dużego medialnie, wydaje mi się całkiem solidnego sportowo, a jednocześnie może się to odbyć w sympatycznej, miłej atmosferze. Z przymrużeniem oka, z jakąś lekką ironią, z fajną puentą, z lekkimi wstrzykami, lekkimi wycieczkami jednego do drugiego i odwrotnie, ale to wszystko jest w dobrym guście.

To jest, powiedziałbym, w takim dobrym klimacie. A jednak ta walka wzbudzi wielkie zainteresowanie wielu kibiców. Takich niecodziennych jeśli chodzi o MMA nie takich, co żyją od weekendu do weekendu i oglądają wszystko jak leci.

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Zaskakujący wpis Mameda Khalidova! Zawalczy o pas KSW?!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.