KSW

Materla zgodził się z Błachowiczem! Mocne słowa pod adresem Adamka

Michał Materla skomentował ostatnią wypowiedź Tomasza Adamka. „Góral” wywołał sporo kontrowersji w światku MMA.

Żywa legenda KSW już dziś powróci do okrągłej klatki. Podczas KSW 92 Michał Materla zmierzy się z Piotrem Kuberskim. Wygraną byłego mistrza wagi średniej możecie obstawić u bukmachera Fortuna po wyjątkowym kursie!

Kurs 100.00 na wygraną Materli lub Wikłacza!

Z okazji tej gali bukmacher Fortuna przygotował wyjątkową ofertę promocyjną dla nowych użytkowników. Za wygraną Wikłacza i Materli możecie zgarnąć aż 200 zł! Ta wyjątkowa oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych graczy. Jak otrzymać bonus 200 zł od Fortuny? Poniżej proste zasady promocji:

  1. Załóż konto w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie musisz użyć tego linku promocyjnego i zaznaczyć przynajmniej jedną zgodę marketingową.
  2. Wpłać pierwszy depozyt za min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną Michała Materli, Jakuba Wikłacza lub Zuriko JojuyUWAGA: na kuponie musi znajdować się tylko jedno zdarzenie.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz 200 zł!
  5. Bonusu nie musisz obracać. Pieniądze trafią na konto gracza i będzie mógł je od razu wypłacić!
Sprawdź!  XTB KSW 93: Wyniki ważenia i face to face przed galą [WIDEO]

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon SOLO po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Materla skomentował słowa Adamka

„Góral” niedawno odniósł zwycięstwo nad Mamedem Khalidovem, choć dopiero przez kontuzję rywala. Niedługo po tym Adamek stwierdził, że były to dla niego łatwo zarobione pieniądze. Jeśli chodzi o rewanż, przekazał, że rozmawiał już w tej sprawie z zawodnikiem MMA i odesłał go na koniec kolejki za freak fighterów, z którymi zmierzy się w kolejnych pojedynkach.

Khalidov zapewnia, że nie odbył żadnej rozmowy z pięściarzem. Głos zabrał także Jan Błachowicz, który na swoich social mediach w mocnych słowach odniósł się do wypowiedzi Adamka.

Ze słowami fightera UFC całkowicie zgadza się legenda KSW Michał Materla, który przy okazji wczorajszego ważenie w rozmowie z Arturem Mazurem powiedział:

– Słowa w punkt. Powiedział swoje zdanie i zwrócił uwagę Tomkowi. Wizualnie w pojedynku, w którym nie był stroną, bo to Mamed wywierał presję czy dominował. Mimo że drugą rundę przegrał przez faul, nie wiadomo czy by nie było sytuacji, że trzy rundy by wygrywał.

– Zupełnie niepotrzebne dla klasy zawodnika i osoby, która zapisała się na kartach historii boksu. Powiedział, zanim pomyślał. A Janek po prostu… Myślę, że taka ojcowska reprymenda mu się przyda (Adamkowi), bo to było zupełnie niepotrzebne.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.