KSW

Martin Lewandowski o wizycie „Różala” w siedzibie KSW: „Jest pomysł, żebyśmy…”

Martin Lewandowski zabrał głos w sprawie ostatniej wizyty Marcina Różalskiego w siedzibie KSW. Szef organizacji w końcu pogodzi się z zawodnikiem?

„Różal” ma za sobą bardzo długą przerwę, jeśli chodzi o walki w MMA. Ostatni raz w KSW widzieliśmy go jeszcze w 2017 roku, kiedy to w 16 sekund znokautował Fernando Rodriguesa Jr’a i zdobył mistrzowski tytuł, który później zwakował. Następnie w 2018 roku zrewanżował się Peterowi Grahamowi i wygrał z nim w kick-boxingu.

„Różal” wraca do KSW?

Ostatnie starcie stoczył w 2020 roku, kiedy to zawalczył na gołe pięści. Na gali Genesis zmierzył się z byłym mistrzem UFC Joshem Barnettem, jednak przegrał, bo nie został przez lekarza dopuszczony do trzeciej odsłony. Wielokrotnie wspominał, że chciałby ponownie zmierzyć się z Amerykaninem.

Tydzień temu do sieci trafiło zdjęcie z siedziby KSW, na którym „Różal” jest razem z szefem organizacji Maciejem Kawulskim oraz swoim menadżerem Arturem Ostaszewskim. W opisie na Instagramie fighter zapowiedział również, że powróci do klatki.

– I co by tu napisać. Już niebawem Dziadki będą się gimnastykować, dobrzy Ludzie będą kibicować, a ci, co nie lubią kąsać i czekać na chwilę słabości i potknięcie, więc wszystko jak należy.

Martin Lewandowski o wizycie „Różala”

O wizytę Marcina Różalskiego został zapytany Martin Lewandowski, który już od kilku lat jest skonfliktowany z fighterem. „Różal” w wywiadach wspominał, że aby zakopać topór wojenny, to szef KSW jako pierwszy musiałby wyciągnąć do niego rękę:

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski

– A mój konflikt z Martinem to wyszedł tylko i wyłącznie od Martina. I żeby to zostało zażegnane, to Martin musiałby wyciągnąć do mnie rękę i mnie przeprosić, bo ja nie mam takiego zamiaru.

Szef KSW, który rozmawiał z portalem MyMMA.pl nie chciał jednak powiedzieć zbyt wiele na temat „Różala”. Zapytany o cel jego wizyty odparł:

Nie wiem. Nie wiem. Różala nie ma z nami. Nie ma z nami, więc nie wiem, co tam Maciek planuje – padło również pytanie o to, czy miały miejsce konsultacje – Nie było. Jakiś pomysł jest, żebyśmy porozmawiali, ale to jest na razie pomysł. Czekam. Nic tam na razie nie chcę specjalnie wiedzieć. No nic się nie dzieje. Wiesz, gości u nas w biurze zawsze bardzo dużo. To, że ktoś przyszedł, to o niczym nie świadczy.

Źródło: YouTube – MyMMA.pl

Sprawdź!  Nadchodzi kolejny HIT w KSW! Pudzianowski zabrał głos w sprawie walki z Mamedem!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.