GROMDA

„Mario” wyniesiony na noszach! Stracił przytomność po przerwaniu walki na GROMDA 11!

GROMDA to nie tylko turniej na gołe pięści, ale także superfighty, które dostarczają jeszcze większych emocji, gdyż żaden z zawodników nie musi kalkulować.

W superfightach wszyscy toczą tylko jeden pojedynek. Oznacza to, że od początku mogą ruszyć na stójkową wojnę, ponieważ w przeciwieństwie do zawodników turniejowych nie muszą przejmować się kolejnymi starciami czy kontuzjami, których w tej formule niestety jest bardzo dużo.

Tym razem GROMDA przygotowała trzy zestawienia dodatkowe. W karcie walk znalazł się ulubieniec kibiców „Łazar”, którego rywalem jest „Siwy”. Po raz pierwszy na gołe pięści zmierzy się „Scarface” z „Gorillą”, natomiast przeciwnik „Wasyla” to znany z poprzednich edycji „Mario”.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 11

RELACJA

RUNDA 1

Czuć szacunek obu zawodników do siebie nawzajem, dużo badania się od pierwszych sekund. Szuka w końcu prawego “Wasyl”, “Mario” już czekał z kontrą. Dużo kiwania, czas ucieka i dobry prawy Wasilewskiego. Kruczek przestrzelił z lewym w kontrze, ale zaraz doskakuje z krótkim sierpem.

RUNDA 2

“Wasyl” szybko skrócił dystans, ale to “Mario” trafia go prawym overhandem. Szuka prostego na korpus Wasilewski. Kruczek doskakuje z lewym, nie trafia w kontrze “Wasyl”. Coraz agresywniej atakuje “Mario”, “Wasyl” ucieka, ale nie trafia szarżującego rywala. Doskakuje Kruczek, poślizgnął się Wasilewski. Atakuje lewym hakiem “Mario”, dobra kontra “Wasyla”!

Sprawdź!  Wielki charakter chuligana Górala Żywiec! Powraca i demoluje Spejsona! [WIDEO]

RUNDA 3

Wasilewski szuka prawego prostego, zaraz wyprowadza prawy overhand. Lewy sierp “Mario” nie sięga “Wasyla”, ten dobrze kąsa prostymi. Kruczek rzuca się na rywala, ale stracił przy tym sporo sił. “Wasyl” powoli, metodycznie atakuje, coraz bliżej celu. Zaczyna dokładać też prawe proste na korpus. Trafił prawym na żebra, ale “Mario” był bardzo bliski potężnej szarży w odpowiedzi, choć prawy sięgnął Wasilewskiego!

RUNDA 4

“Wasyl” z lewymi prostymi, Kruczek podskakuje z uchyleniem się i trafia prostymi. Prawy “Mario” sięga głowy, odczuł to Marcin! Kruczek rzuca się z sierpem, Wasilewski trafia podbródkiem, ale “Mario” doznaje kontuzji kolana! Zostaje w grze, mocniej atakuje teraz “Wasyl”. Kolejne podbródki na głowę i brzuch trafiają Kruczka, pada on na matę, wstaje jeszcze, ale narożnik poddaje walkę! “Mario” chwilę później pada na matę.

Oficjalny wynik: Marcin WASYL Wasilewski wygrywa przez TKO w 4. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.