PRIME SHOW MMA

Marcin Wrzosek chce rewanżu! Odpowiada Kasjuszowi Życińskiemu: „Jestem tu tylko po twoją głowę”

Marcin Wrzosek to kolejny były zawodnik KSW, który po „Popku” i Normanie Parke zdecydował się na pojedynki w organizacjach freakowych.

„Polish Zombie” pierwszą taką walkę stoczył na gali FAME 12. Wówczas to w formułę bokserskiej zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. Od tamtego starcia zależała przyszłość Wrzoska w federacji KSW. Gdy w górę powędrowała ręka freak fightera, były mistrz został zwolniony przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

Ostatni raz walczył na gołe pięści i na gali WOTORE 5 zmierzył się z Vaso Bakoceviciem. Przeciwnik nie stanowił dla niego większego wyzwania i został błyskawicznie rozbity. Teraz Wrzosek przeszedł do Prime Show MMA i nie ukrywa, że zależy mu tylko na jednej walce.

Wrzosek odpowiada „Don Kasjo”

Za pośrednictwem social mediów Kasjusz Życiński przywitał nowego zawodnika w federacji Prime Show MMA, przy okazji wbijając szpilę i nawiązując do ich pojedynku, po którym Marcin Wrzosek został zwolniony z organizacji KSW:

– Najpierw załatwiłem mu rozwiązanie kontraktu w KSW, by zawitał u nas i poleciał z nami w kosmos. „Polish Zombie” witamy na pokładzie.

W odpowiedzi były mistrz KSW wyjaśnił, że przyszedł do federacji freakowej wyłącznie w jednym celu. Zamierza zrewanżować się za wspomnianą porażkę.

Sprawdź!  (VIDEO) "Wielki Bu" zmierzy się z Denisem? "Musimy oczyścić atmosferę. Bez różnicy czy we freakach, czy za garażami"

– Dzięki za wyciągnięcie mnie z pośredniaka „włodarzu”, ale nie zmienia to faktu, że jestem tu tylko po twoją głowę.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.