UFC

Marcin Tybura uśpił rywala w 1. rundzie! Polak wygrał w walce wieczoru UFC [WIDEO]

W walce wieczoru UFC Vegas 88 Marcin Tybura zwyciężył już w pierwszej rundzie.

Popularny „Tybur” wrócił do oktagonu po błyskawicznej porażce z rąk obecnego tymczasowego mistrza wagi ciężkiej, Toma Aspinalla. Polak po walce wieczoru gali, która miała miejsce w Londynie wystąpił w kolejnym main evencie.

Podczas UFC Vegas 88 Marcin Tybura zmierzył się z Taiem Tuivasą. Słynący z nokautującego ciosu „Bam Bam” był nieznacznym faworytem bukmacherów przed walką z Polakiem. Australijczyk wychodził do Polaka na fali 3. kolejnych przegranych, ale zajmował o jedno miejsce wyżej w rankingu.

UFC Vegas 88: Tybura poddał Tuivasę

RUNDA 1

Tybura od początku atakował Tuivasę, który zajął środek klatki. Tai świetnie poradził sobie z próbą klinczu Polaka i trafił go kilkoma mocnymi ciosami. „Tybur” zaczął krwawić, co napędziło „Bam Bama” do dalszych ataków. Tybura zaliczył skuteczne obalenie, gdzie posyłał mocne bomby na głowę oponenta. Tuivasa oddał plecy i dał się rozpłaszczyć. „Tybur” nie odpuścił okazji, zapiął duszenie zza pleców i trzymał, aż rywal nie odpłynął.

Sprawdź!  (VIDEO) William Gomis ucieka spod topora! Bliski skończenia w ostatnich sekundach rywal przegrywa!

Wynik walki: Marcin Tybura wygrał przez poddanie w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.