(VIDEO) Błachowicz wyróżniony przez UFC! Jest autorem jednego z najlepszych poddań w historii wagi półciężkiej
						Największa organizacja MMA na świecie wyróżniła Jana Błachowicza, który kilka lat temu zakończył pojedynek efektownym poddaniem.
UFC opublikowało zestawienie dziesięciu najlepszych poddań w historii kategorii półciężkiej. W nagranie, które pojawiło się w serwisie YouTube, byłego mistrza możemy zobaczyć dwukrotnie. Najpierw w pojedynku z Devinem Clarkiem.
„Cieszyński Książę” w październiku 2017 miał okazję zawalczyć przed polskimi kibicami, gdyż gala UFC 118: Cerrone vs Till odbyła się w gdańskiej Ergo Arenie. Błachowicz w drugiej odsłonie rozprawił się z Amerykaninem w drugiej rundzie i został nagrodzony bonusem za najlepsze poddanie wieczoru.
Niestety w zestawieniu top 10 znalazło się również ostatnie starcie Polaka. W październiku minionego roku Błachowicz przystąpił do drugiej obrony mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej i na gali UFC 267 zmierzył się z Brazylijczykiem Gloverem Teixeirą.
Co ciekawe, po raz pierwszy od dłuższego czasu Polak wychodził do klatki jako faworyt. W poprzednich pojedynkach był dużym underdogiem. Niestety w drugiej rundzie „Cieszyński Książę” został poddany duszeniem zza pleców i stracił pas na rzecz 42-letniego weterana.
Źródło: YouTube
- Tomasz Narkun w OKTAGON MMA?! Szef organizacji zainteresowany byłym mistrzem KSW
 - Mamed Khalidov wciąż mierzy w mistrzostwo KSW. Wskazał największe wyzwanie w organizacji
 - Michał Pasternak po szczerej rozmowie z trenerem Oknińskim: Nie dziwię się, że na początku się zdenerwował
 - Islam Makhachev potrójnym mistrzem UFC? Rozbrajająca odpowiedź Dagestańczyka
 - Charles Oliveira brutalnie szczerze o nokaucie z rąk Topurii: Zachowałem się jak głupek
 
				


