KSW

Mamed Khalidov o walce z Mariuszem Pudzianowskim: „Nie mam z tym problemu, żeby wyjść i się z nim pobić”

Już jutro gala KSW 65, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pojedynek o mistrzowski pas z udziałem Mameda Khalidova z Roberto Soldicem. Bardzo głośne starcie jest hitem, na który czekają wszyscy kibice! Łącznie na karcie walk zobaczymy 10 walk. Przed galą KSW 65 Mamed udzielił wywiadu dla portalu InTheCage, w którym poruszył potencjalne starcie z Mariuszem Pudzianowskim.

O walce „Pudziana” z Khalidovem mówi się od momentu, gdy Pudzianowski odniósł zwycięstwo w starciu z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim. Początkowo szefowie organizacji podchodzili do tego pomysłu z dystansem, jednak z czasem przyznali, że takie zestawienie naprawdę może dojść do skutku.

Krótko przed galą KSW 64, na której Mariusz Pudzianowski znokautował w 18. sekund potężnego „Bombardiera„, został zapytany o potencjalną walkę z Mamedem na Stadionie Narodowym. Były strongman przyznał, że byłby to dobry pojedynek na zakończenie kariery, które niestety jest coraz bliżej.

Zobaczymy, troszeczkę spora różnica wagi jest. Mamed jest świadomy. Wie, że niby wszyscy mówią „a Mariusz nic nie potrafi”… Ja oczywiście mam swoje dobre strony, złe strony. Słabiej boksuję, dobrze trzymam, dobrze obalam. Mamed znowu ma jedno i drugie dobre, ale chwila nieuwagi i też mógłby przegrać. Ja też chwila nieuwagi i przez chłopa 90 kg, jakim Mamed jest, szybko mogę być znokautowany, więc… To może być na dwoje.” – powiedział Mariusz Pudzianowski jakiś czas temu w rozmowie z Polsatem Sport.

Sprawdź!  Tomasz Romanowski zawalczy na KSW 61. Znamy nazwiska potencjalnych rywali

Nie wykluczając, że może dojdzie do walki z Khalidovem – „Być może, że takie coś dojdzie do skutku, kto wie. Karty mamy wyłożone na stół. Wszystko przed nami. Mamed jest u schyłku swojej kariery, ja również. Kto wie, czy na zakończenie takiego zestawienia nie będzie. Byłoby wyzwanie.

Mamed Khalidov o walce z Pudzianowskim

Przed galą KSW 65, gdzie w walce wieczoru Mamed zawalczy z Roberto Soldicem zawodnik trenujący na co dzień w Arrachion Olsztyn został zapytany o walkę z Pudzianowskim.

„Ciągle gdzieś przewijało się Twoje nazwisko z Mariuszem Pudzianowskim…” – rozpoczął dziennikarz InTheCage.pl

Mamed odpowiedział co sądzi o pomyśle na walkę z „Pudzianem” – „Ktoś mnie o coś pyta, ja odpowiadam. To nie jest tak, że ja kogoś wyzwałem na walkę. Powiedziałem i będę powtarzał, że jeśli będę walczył, będę walczył z zawodnikami, a nie freakami. Mariusz Pudzianowski nie jest freakiem, jest pełnoprawnym wszechstronnym zawodnikiem MMA. Dla mnie byłby to zaszczyt i fajne wyzwanie… jeżeli byłoby takie pytanie, zainteresowanie ludzi, federacji, jak i samego Mariusza. Nie mam problemu z tym żeby wyjść i się z nim pobić, jeśli jest taka propozycja. Takiej propozycji nie dostałem i zapewne Mariusz też nie dostał.” – skwitował Khalidov. Co Wy sądzicie o pomyśle na ten pojedynek?

Sprawdź!  Mamed o trenerach Pudzianowskiego: "Rozmawiałem z nimi. To są dosłownie moi młodsi bracia. Oni tego nie zrobią"

Galę KSW 65 obstawisz tutaj – u legalnego bukmachera firmy STS, która oferuje różne warianty na każdą z walk. Rejestracja zajmuje 30 sekund! Otwierając konto na start zgarniesz bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł, za które będziesz mógł obstawić galę KSW 65! Dodatkowo… zakład bez ryzyka do 200 zł! Tylko dla nowych klientów.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto wygra walkę wieczoru. Według ekspertów jednogłośnym faworytem jest Roberto Soldić, na którego kurs wynosi 1.45. Na wygranej Mameda Khalidova możemy się nieźle wzbogacić, ponieważ kurs na zwycięstwo Polaka to aż 2.75!

-> Otwieram konto w STS!

Kurs na zwycięstwo Roberto Soldica przed czasem wynosi 1.95, natomiast na to, że Mamed pokona Chorwata przed czasem aż 3.75!

Według większości kibiców raczej nie ma szans na to, aby starcie potrwało pełen dystans, czyli aż pięć rund. Kurs na to, że walka zakończy się przed czasem wynosi 1.30.

Źródło: InTheCage / Polsat Sport

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.