PRIME SHOW MMA

Adam Soroko wraca do klatki! Duże wyzwanie na gali Prime Show MMA 6!

Federacja Prime Show MMA ogłosiła kolejny pojedynek szóstej edycji. Tym razem zapowiedziana została walka z udziałem Adama Soroko.

Zawodnik, który zyskał rozpoznawalność za sprawą starć na gołe pięści, aktualnie realizuje się w roli freak fightera. Dołączył do organizacji Prime, dla której stoczył dwa pojedynki. W debiucie zmierzył się z Pawłem Tyburskim, przez którego został rozbity już w pierwszej rundzie.

„Tybori” to jednak jeden z najlepszych freak fighterów i aż 6 z 8 przeciwników pokonał przed czasem. W drugiej walce Soroko wybrał więc mniejsze wyzwanie w postaci „Stiflera”, na którego potrzebował zaledwie 30 sekund i odniósł efektowną wygraną.

Tym razem stanie do walki z „Tarzanem”, czyli Mateuszem Leśniakiem, którego bilans to 2-2. W debiucie pokonał Filipa Ćwieka, po czym poniósł porażkę w starciu z Konradem Karwatem. Szybko jednak wrócił na zwycięskie tory, brutalnie nokautując Pawła Bombę.

Ostatnie dwa pojedynki niestety nie potoczyły się po myśli „Tarzana”. Najpierw przegrał z Kacprem Kabarą, a następnie wyprowadził nielegalne ciosy w tył głowy, kiedy walczył przeciwko „Ztrolowanemu”. Finalnie zestawienie zostało uznane za no-contest.

Kursy bukmacherskie na walkę Soroko vs „Tarzan”

Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Murański otwarty na walkę 3vs1! "Ja mogę z takimi trzema na raz! To jest bardzo podobne do ulicy"

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.