GROMDA

„Łazar” połamał nos chuliganowi Górala Żywiec! Nokautuje potężnym podbródkowym!

GROMDA to nie tylko turniej na gołe pięści, ale także superfighty, które dostarczają jeszcze większych emocji, gdyż żaden z zawodników nie musi kalkulować.

W superfightach wszyscy toczą tylko jeden pojedynek. Oznacza to, że od początku mogą ruszyć na stójkową wojnę, ponieważ w przeciwieństwie do zawodników turniejowych nie muszą przejmować się kolejnymi starciami czy kontuzjami, których w tej formule niestety jest bardzo dużo.

Tym razem GROMDA przygotowała trzy zestawienia dodatkowe. W karcie walk znalazł się ulubieniec kibiców „Łazar”, którego rywalem jest „Siwy”. Po raz pierwszy na gołe pięści zmierzy się „Scarface” z „Gorillą”, natomiast przeciwnik „Wasyla” to znany z poprzednich edycji „Mario”.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 11

RELACJA

RUNDA 1

“Siwy” straszy prawymi, “Łazar” dobrze trzyma dystans i uderza w kontrze. Siwiak, podchodzi z podwójnymi ciosami, ale nie może wyczuć Łazarka. Dobry unika i prawy na wątrobę “Łazara”! Nie rzuca się na Mariusza, dobrze gasi ciosy oponenta klinczem. “Łazar” trafia prawym prostym, kolejne uderzenie poszło na żebra. Ciężko dyszy Siwiak, dużo sił stracił w tej odsłonie.

Sprawdź!  Czy Don Diego trafi do KSW? Prezes GROMDY skomentował przyszłość mistrza!

RUNDA 2

“Siwy” trafia świetnym prawym overhandem, ale sam kontruje i wchodzi w wymianę “Łazar”. Dobre podbródkowe Siwiaka. Ale zaraz Łazarek szarżuje i trafia kapitalną serią na korpus, zakończoną lewym! Siwiak nie wróci już do walki!

Oficjalny wynik: Rafał ŁAZAR Łazarek wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Zobacz koniecznie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.