Clout MMA

Labryga reaguje na ostre słowa Silvy pod adresem Materli! „Jako sportowiec nie pozwolę na…”

Denis Labryga w ostatnim wywiadzie skomentował postawę Jaya Silvy, który w ostrych słowach zaatakował Michała Materlę.

Już w tę sobotę odbędzie się gala Clout MMA 1, podczas której ponownie w akcji zobaczymy byłego zawodnika KSW. Silva w największej polskiej federacji bił się m.in. z Mariuszem Pudzianowskim oraz zaliczył trylogię z Materlą. Polakowi udało się zwyciężyć dwa z trzech pojedynków.

Teraz przy okazji wywiadów i programów przed galą Brazylijczyk postanowił słownie zaatakować „Cipao”. Wypowiedział się bardzo negatywnie na jego temat, jednocześnie zapraszając go do walki we freak fightach.

Na postawę Silvy zareagował Denis Labryga, który również weźmie udział w Clout MMA 1 i zmierzy się z Dawidem Załęckim. Freak fighter postanowił stanąć w obronie Materli. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl oświadczył, że nie pozwoli na obrażanie legend polskiego MMA:

– Niech on lepiej kulturę zachowuje wobec naszych legendarnych zawodników. Ja jako sportowiec nie pozwolę na to, żeby ktoś takie osoby… Nie ma powodu, żeby takie osoby jak Michał Materla obrażać.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Załęcki

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Labryga chce zmierzyć się z Załęckim na szalonych zasadach! Proponuje walkę bez sędziego

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-32.png

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.