GROMDA

Kolejny pięściarz zawalczy w GROMDZIE. Damian Kiwior zadebiutuje w walkach na gołe pięści

Kolejny zawodowy pięściarz dołączył do rodziny GROMDA. Na najbliższej gali zadebiutuje „KIWI”.

Gala GROMDA 16 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Wydarzenie w studio Fansportu TV zapowiedział szef organizacji, pan Mariusz Grabowski. Prezes zdradził, że ma przyszykowane ciekawe zestawienia, które zainteresują kibiców. Potwierdził też jeden z extra fightów.

Całą rozmowę z Mariuszem Grabowskim zobaczysz poniżej.

Największa w Polsce organizacja walk na gołe pięści odsłania powoli kolejne karty przed galą, do której dojdzie 1 marca. Dziś poznaliśmy kolejnego bijoka, który zadebiutuje w ringu.

[ADS id=’78600′]

Damian Kiwior zadebiutuje na GROMDA 16

Kolejnym nowym nabytkiem organizacji GROMDA został „KIWI”, czyli Damian Kiwior. Kibice boksu mogą kojarzyć go z walk między innymi na Babilon Boxing Show. Jako zawodowy pięściarz może pochwalić się rekordem 9-5-1.

„Walki na gołe pięści to inny świat… nowy początek”. KIWI wchodzi do gry! ZADYMA, BUŁA, a teraz kolejny zawodowy pięściarz chce spróbować swoich sił w elitarnym, ale jak brutalnym świecie GROMDA. Tutaj nie mają znaczenia uzbierane paski czy tytuły. Wyszkolenie owszem daje przewagę, ale to charakter i serducho prowadzi do zwycięstwa. Jeśli to masz możesz wiele zwojować, a jeśli nie to padniesz z pękniętą szczęką na glebę – zapowiada nowego bijoka GROMDA.

Sprawdź!  "Abus" o walkach na GROMDZIE: "Ja się do tego nie nadaje! Remi Gruchała to chłopak z..."

Bilety kupisz pod tym linkiem. Nie czekaj! Limitowana ilość -> https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/gromda

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.