Clout MMA

Kwota robi wrażenie! Hajto zdradził, ile miesięcznie potrzebuje na „normalne” życie

Tomasz Hajto mocno zaskoczył kibiców swoimi słowami. W jednym z ostatnich wywiadów został zapytany o to, ile miesięcznie wydaje pieniędzy na normalne życie.

Hajto to były reprezentant Polski, który w trakcie swojej kariery grał m.in. dla takich klubów jak Górnik Zabrze, MSV Duisburg czy FC Schalke 04. Po przejściu na sportową emeryturę został ekspertem, a niedawno zadebiutował także w klatce MMA.

Podczas pierwszej edycji Clout MMA w main evencie zmierzył się z Zbigniewem Bartmanem. Mimo różnicy warunków fizycznych i wieku zaprezentował się naprawdę dobrze, ale ostatecznie został poddany w drugiej odsłonie. To jednak nie koniec jego przygody z walkami.

Niedawno do sieci trafiła informacja, że być może zmierzy się z Grzegorzem Rasiakiem. Takie doniesienia wywołały sporo szumu w social mediach, podobnie jak ostatnia wypowiedź zawodnika Clout MMA.

W wywiadzie dla Żurnalisty został zapytany o to, ile pieniędzy miesięcznie wydaje na szczęśliwe życie. Kwota podana przez byłego reprezentanta Polski może zwalić z nóg:

No mi się wydaję, że żeby żyć tak normalnie 40 tysięcy złotych trzeba mieć – stwierdził Hajto, a Internauci przyznali, że jest to naprawdę wysoka kwota.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.