PRIME SHOW MMA

Kursy wystrzeliły! Murański wyjdzie do walki z Jóźwiakiem jako faworyt?

Kolejna duża zmiana kursów przed galą Prime Show MMA 5, która odbędzie się już w tę sobotę. Jacek Murański nie jest już underdogiem w nadchodzącym pojedynku z Pawłem Jóźwiakiem. Zarówno to zestawienie, jak i pozostałe walki obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna.

Początkowo Murański, który stoczy swoją czwartą walkę we freak fightach był dużym underdogiem, a kurs na jego zwycięstwo wynosił nawet 2.52. Bukmacherzy bardzo mocno faworyzowali Pawła Jóźwiaka, który wejdzie do klatki po raz trzeci w życiu. Co ciekawe, żaden z freak fighterów w MMA nie odniósł jeszcze zwycięstwa, jednak to zmieni się już w najbliższą sobotę.

Odbierz bonusy na galę Prime Show MMA 5!

Starcie Murański vs Jóźwiak i pozostałe pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Sprawdź!  Parke nadal w Prime? Prezes organizacji wyjaśnia: "Kontrakt ma ważny jeszcze długo. Ciężkie są negocjacje, on zajmuje więcej czasu niż wszyscy zawodnicy razem"

Jak obstawić galę Prime Show MMA 5 bez ryzyka?

  1. Załóż konto u legalnego bukmachera Fortuna – TUTAJ
  2. Wpłać na konto gracza depozyt w wysokości 100 złotych.
  3. Postaw kupon bez ryzyka.
  4. W przypadku wygranej otrzymujesz pieniądze na konto. Jeśli przegrałeś dostajesz zwrot pieniędzy i masz możliwość obstawienia kolejnych dwóch kuponów, nie ryzykując straty środków.

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Warto przyjrzeć się kursom na wspomnianą walkę Jacka Murańskiego, który początkowo był sporym underdogiem. Aktualnie kursy się wyrównały i jest to 1.80 na zwycięstwo każdego z freak fighterów. Zarówno analitycy, jak i kibice zwracają się jednak w stronę „Murana”, typując jego pierwszą wygraną w klatce

Znacznie ciekawiej wyglądają kursy na inne zdarzenia, jak np. to, że w pojedynku nie będzie decyzji sędziów lub jeden z zawodników wygra pojedynek przed czasem. Murański pokazał już, że ma niewiarygodnie wytrzymałą głowę i charakter do walki. Dodatkowo jest wściekły na swojego rywala, a podczas konfrontacji z nim nie był w stanie opanować emocji.

Sprawdź!  Prime wyprzedza Clout MMA? Jóźwiak nie ma wątpliwości! [WIDEO]

Z całą pewnością „Muran” będzie chciał odnieść zwycięstwo, kończąc Jóźwiaka przed upływem pełnego dystansu a kurs na to wynosi aż 3.25. Po obstawieniu 100 złotych bez ryzyka wygramy 286 złotych, a jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymamy na konto zwrot pieniędzy.

Wszystkie pojedynki gali Prime Show MMA 5 obstawisz – TUTAJ – Jeśli jesteś nowym graczem skorzystaj z bonusów i nie ryzykuj straty pieniędzy w przypadku przegranego kuponu. Klikając w poniższy baner uzyskasz dostęp do kursów na całą kartę walk:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.